Reklama

Reklama

Liberty Stands Still

  • Německo Liberty Stands Still - Im Visier des Mörders
Trailer

Obsahy(1)

Atraktivní Liberty Wallace je manželkou a současně obchodním partnerem bohatého zbrojního magnáta Victora Wallaceho. Jednoho dne se její cesta na pravidelnou schůzku s milencem, hercem Russellem, změní v drama, když jí cestu zkříží tajemný střelec. Muž, který si říká Joe, přepadl v šatně divadla Russella, chystajícího se na představení, spoutal ho a umístil do šatny časovanou bombu, která je sice nastavena na devadesát minut, současně však reaguje na prudké pohyby a zvuky, které ji přivedou k explozi okamžitě. Potom zavolal na mobilní telefon Liberty, řekl jí, co udělal a přikázal jí, aby se přímo na náměstí v blízkosti divadla připoutala želízky k pojízdnému stánku s hot dogy. Potom jí prozradí, že ve stánku je umístěna další bomba, která exploduje, pokud zavěsí, nebo se jí vybije baterie. A navíc ji má na mušce speciální odstřelovačské pušky, jednoho z úspěšných výrobků zbrojařské společnosti, kterou Liberty zdědila po svém otci. Zpočátku nemá Joe žádné požadavky, ale nakonec vyjde najevo, že jeho malá dcera byla ve škole zastřelena spolužačkou s pistolí, kterou vyrobila její továrna. Netají se tím, že Liberty zabije, dává jí však na vybranou. Může zemřít jako hrdina, pokud přizná špinavé obchody své společnosti a politické čachry stojící v jejich pozadí. A protože je Joe bývalý agent CIA, je jisté že zneškodnit ho nebude snadné. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (100)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Zajímavý příběh natočen celkově nudným způsobem. Wesley hraje jako obvykle drsňáka tedy v tomto příběhu snipera. Celý příběh se odehrává na jednom místě kde Wesley vyhrožuje herečce Lindě Fiorentino, která si patřičnou roli příliš neužívá. Částečně zajímavý film, který kazí atmosféra a herecké výkony nějakých herců, tedy kromě Wesleye. ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu bývala Kari Skogland úspěšnou "režisérkou" videoklipů a reklam pro firmy takových jmen jako Pepsi, General Motors nebo Chrysler, což je na jejím slohu znát, na druhou stranu vás ale tato kanadsko-německá protiamerická agitka zaměřená proti přemíře zbraní v každodenním životě svoji tupou rétorikou spíše odradí. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Mierim na vás vašou najpredávanejšou zbraňou. Aký je to pocit?“ Wesley Snipes je v prdeli. Mne osobne sa minimálne od Bladea páči, má v sebe iskru, energiu. Ale pozerať sa na to, ako skĺzava od áčkarských filmov do videoprodukcie á la Seagal , ma fakt nebaví. Jeho zúfalý pokus o kópiu Telefónnej búdky (ale z pohľadu Kiefera Sutherlanda) nevyšiel. Hoci som mu pôvodne chcel dať až 2*, uvedomil som si, ako strašne som trpel už prvú hodinu. Sniper neponúka atmosféru, ani napätie a dialógy sú strašné. Fiorentino je nesympatická, Oliver Platt má len cameo a Wesley tu vyzerá presne tak, ako si predstavíte keď sa povie "Wesley Snipes stojí v miestnosti a pokúša sa hrať". ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Velké podoba a opsané schéma telefonní budky s jedním problémem. Vzít schéma překreslit postavy a jejich důvody ještě neznamená, že film zůstane kvalitní. Obět lehce šíleného snipera není tak zajímavá jako ve výše uvedeném filmu. Je to škoda, ale i Wesley Snipes už není tak kvalitní herec jakým býval(jestli vůbec někdy byl). ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Michael Convertino : 1. Main Title (02:38) ,2. What, Yes. (03:29) ,3. The Mile Wide Down (05:06) ,4. Stands Still (01:13) ,5. The Wayback Machine (04:35) ,6. Requiem for a Bad Cop (09:55) ,7. Ecstatic S.T. (06:58) ,8. Love and Ambition (01:12) ,9. God Bless This Tilted Arc (07:38) ,10. Chain (06:17) ,11. Her Absence Shakes the Place (05:07) ,12. Don't (03:22) ,13. Almost a Day (05:53), ()

Galerie (40)

Zajímavosti (1)

  • Film sa odohráva v USA, no v niektorých scénach môžeme v pozadí na budove vidieť kanadskú vlajku. (newstedson)

Reklama

Reklama