Sugar Hill

Sugar Hill

USA, 1993, 123 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $18,272,447Tržby Celosvetovo $-(25.3.2010)

• bassator

Takový klasický Wesley jak ho všichni znáte - 40%(29.5.2009)

Ale jo celkem to šlo. Taková typická "nigga" gengsterka. Člověk se nenudí, a ani nikomu moc nefandí. Jen je velká škoda že ten film trvá 2 hodiny což je na takový film dost a je tu strašně moc natahovaných scén. TAkové vlažné 3*.(26.3.2011)

• Lacike

Neviem co to bolo. Gangsterka, drama, pokus o vykreslenie bezutesnej situacie v ghettu? Z kazdeho trochu ale nic poriadne. Cely cas to vyzera ako sled hovoriacich hlav a pritom to postrada akekolvek emocie, gradaciu, napätie, cokolvek. Vyraznejsie vo filme vycnieva len jazzovy soundtrack, ktore ale mne vôbec nesedel. Herecke vykony vsetkych zucastnenych su sterilne rovnako ako samotny film. 2/10.(25.3.2017)

Wesley Snipes podává docela slušný výkon v psychologické roli.(7.2.2006)

Není to špatné. Navíc hudba Terrence Blancharda je úžasná (ostatně jako vždy). Vlastně právě ona Sugar Hill posouvá do kategorie filmů, které jsou sice uhlazené a přijatelné pro širší publikum, ale mají určitý přesah. 2,5*(15.8.2010)

• Blazin

Těžko říct jak tento film brát. Film má dvě hodiny, ale vůbec mě nepohltil. Přišlo mi to nudné s čekáním na konec, který naštěstí přišel i když byl více než trapný.(20.12.2016)

• Hapretor

Nevýrazné, neúderné, zapomenutelné. Lákadlo bylo W. Snipes. Zklamalo.(13.6.2014)

• Kolssteyn

"I am / I can". Wesley Snipes v dramatu z prostředí drogových dealerů v černošském ghettu. I když je sám nejsilnější součástí filmu, samotný děj je položený na vodě a zcela mimo realitu. Škoda, že scénárista zná drsnost ulice jen z filmů a v podobné čtvrti nejspíše v životě ani nebyl. Ale primárně ani tak o tom ten děj nebyl... zato pomyslnou třešínkou na dortu se stal typicky americky nepochopitelně přeslazený happy end, ...který snad měl skrytě evokovat názvoslovnou souvztažnost na new yorský Sugar Hill?(3.10.2009)

• Vic

Toto není Snipesova parketa, dlouhé dialogy, monology či zamilované pohledy ....(1.10.2009)