Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

(více)

Recenze (160)

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Zpočátku mě dosti zarazila žánrová nevyrovnanost a dabing Stalloneho. Na obojí jsem však během filmu zapomněl a po celou dobu jsem se skvěle bavil (a to beru v potaz i slabší závěr). Nečekejte klasickou gangsterku, ani standardní Stalloneovku, tohle je o něčem jiném (možná budete i příjemně překvapeni)... ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Teda já zírám s otevřenou hubou navrch. Se Slajíkem jsem už strávil nějakej ten čas u tv a myslel jsem si, že za ty roky ho už mám přečtenýho a vím co od něj čekat, ale ouha, nevím. Tenhle film je jasná romantika, ale tak strašně příjemná, nevtirává a velice zdařile proložená humorem a akcí (tý je tam málo ) , že jí člověk prostě vezme. Co je však pro mě překvapením číslo jedna, je výkon Slajíka, žádnej ultradrsňák, ale úplně normální chlap s přirozenými reakcemi. Z mýho pohledu je tohle role, kterou z hereckýho hlediska Sly zvládnul jak nejlépe uměl. Pokud by holky, co nemaj rádi akční filmy, chtěli někdy poznat jakýho ranaře my milovníci akčních filmů žereme už celá desetiletí, ale chtěli se vyhnout oslavě nasilí, tak tohle je přesně to pravý. ()

Reklama

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Chvíľami v náznakoch milé, ale väčšinu času trápne, ba často dokonca otravné. Ak si myslíte, že kvôli Slyovi, ste na omyle. Stallone je v pohode a sympatický, slabinou filmu je nonstop kotkodákajúca Madeleine Stowe, ktorej táto úloha, evidentne napísaná pre podstatne mladšiu a energickejšiu ženu, absolútne nesadla. Záverečný "prekvapivý zvrat" je totálna volovina, ktorá už len zaklincovala prevládajúci negatívny dojem... ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $17miliónovTržby Celosvetovo $1,038,000║ Na moje prekvapenie to celkom ušlo, nič prevratné sa samozrejme nekonalo ale v rámci možností to zaujalo, Stallone a Madeleine Stowe boli fajn, občas pobavili nejaké tie úlety aj príbehové odľahčenie sadlo. /55%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Sly měl takový prapodivný období na přelomu tisíciletí. Točil kejdy a občas si střihnul něco rozumnějšího. No, rozhodně to nebylo top období v porovnání s dneškem, kdy se navrátil na Olymp. Tenhle film je například vcelku solidním příkladem romantické komedie. Chvílemi je to ale brutální kýč. Třeba ten závěr, u toho jsem myslel, že snad vykvetu. Harlekýn na druhou s vysvaleným Slyem. Na druhou stranu jsem si vážil té jeho postavy. Byla to taková ta přírozená, správňácká postava, kterou budete mít rádi, ať na ní budete koukat kdekoliv. Tady to berte jako fakt a taky berte ten fakt, že všecko ostatní je šílená romantická kejda z pera Margret Pilčrový. Tudíž dvě hvězdičky si tady vysluhuje jenom Sly. Bez něj by to bylo na jasnej odpad. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama