A Man Called... Rainbo

Komedie

USA, 1990, 99 min

• nevermore

Takže polovina hodnotících to samaozřejmě absolutně neviděla, důkazem je i ten úžasný komentář tady níže od martin741, z kterého je jasné, že vůbec neví, která bije a zrovna tak nejspíš i kolega Terva. PogoJoe má pravdu jde jen o předabování filmu No Place to Hide z roku 1970, plus tam jsou dotočené některé další "vtipné" záběry, jako ta s jasnovidkou. Myslím, že česká distribuce neexistuje, i když jsem viděla na dabing.cz že to předaboval Pavel Soukup a Daniel Rous. K samotnému dílu já viděl anglický originál a je to přesně ten typ filmu, který mi nic neříká, chápu parodie, ale tohle nebylo nic pro mě (rozpatlaný hovna apod.).(1.9.2019)

Totálně neznámá komedie, kde je Stallone naprosto úžasný. Viděl jsem to na ZDF. Proč ne tady v Čechách?(14.6.2009)

Casy, kedy akcny /polo/boh Stallone zacal uspesne topit svoju karieru v komediach. Ale to najhorsie /Stuj, nebo Maminka Vystreli ...../ este iba malo vyjst. 41 %(2.4.2013)

• PogoJoe

Předabovaná verze jednoho z prvních Slyových filmů z roku 1970 No Place to Hide (podle imdb, kde to má taky hodně nízký hodnocení). Já nehodnotím, protože jsem neviděl, ale překvapují mě ty 5-tihvězdičkový ratingy tady na CSFD. Lidi? Opravdu jste tuhle amatéřinu viděli a tolik se vám líbila?(29.1.2011)

• - Snímek získal na festivalu WorldFest Huston Stříbrnou cenu, kterou si odnesl za úspěch v kategorii experimentální filmová komedie. (Terva)