Není úkrytu

• slovenský

Thriller / Drama / Krimi

USA, 1970, 80 min

Marty Knopf

Po všetkých stránkach dosť nevydarený film ako nejaká biografia to absolútne nefunkčné, príbeh na celej ploche takmer ničím nezaujme, našťastie že film nemá prehnanú dĺžku, najhoršie na tom ale je kamera, tá tu je doslova úplne od veci, dosť často sníma tak staticky že podávané obrázky sú horšie než nasnímané z akéhokoľvek domáce videa. Celkovo sa ani o kvalite filmu nedá hovoriť. /25%/(10.5.2009)

• Stíba

Námět by vybízel k zajímavému zpracování ale jak už napovídá režisérova filmografie, která čitá celkem tři filmy, nepatří asi k těm nejtalentovanějším. Na filmu je tak asi zajímavé maximálně to, že se jedná o úplně první Stalloneho film, v průběhu totiž nedokáže ničím zaujmout a tempo se po celoju dobu nijak nepohybuje, spíše tak po celou dobu zkomírá a ač se to někomu může zdát nemožné, i 80 minut se mi zdálo jako docela dost.(22.9.2010)

• Amroth666

Nesnášim filmy, co se bojí jakékoliv věty navíc nebo jakékoliv scény přes čáru. Stallone je můj nejoblíbenější herec, ale tenhle film byl fakt strašnej po všech stránkách. Na filmy zlý nejsem, podle toho, jaké si prostě film zaslouží hodnocení a tohle si nezaslouží ani jednu hvězdičku. Víme, že Amerika v těchto letech měla potíže. Všude na světě byly potíže a stále jsou, ale raději si o tomto problému něco přečtu, než budu podporovat špatná béčka. Mám rád béčka, u kterým se zasměju nebo podporuju hlavního zabijáka. Tady jsem ale nepodporoval nikoho. Navíc další mínus bylo naprosto pohřbený konec filmu. Film mě po celou dobu nudil, hrála tam strašná muzika. Sorry Sly, ani v nejmenším nic proti tobě, máš jinak všechny filmy o dvě třídy lepší, navíc ti tady nedali moc příležitost něco ukázat. Myslím si, že tohle uzná i tvůj největší fanoušek, že tohle bylo asi to nejslabší od tebe, ale na druhou stranu, každý nějak začínal, takže nějaká ta zkušenost a ponaučení z tohoto filmu se ti určitě dostala. Říkám si, že jediné, co může být v jeho kariéře ještě horší je Italský hřebec, do kterého se mi moc nechce už po shlédnutí galerie k filmu. Jsem a vždycky budu tvůj věrnej fanda! ____ Jako všichni kolem i já chci žít. ____(19.7.2012)

• Heroine

Sly tam sice vypadal dost dobře, ale to jsou tak všechny klady. Jinak je to strašně nudný film, ve kterém se vlastně nic nestane. Téma je to trochu protřelé, a nedozvíme se ani nic nového. Postavy jsou divné a nesympatické úplně všechny, a speciálně potom "krásná" šperkařka Laurie, která měla tak neuvěřitelně stupidní filosofické úvahy, že mi ani nakonec nebylo až tak líto, že na tu naivitu doplatila. Hlavně že už tam nebylo víc keců o vesmíru, auře barev, a poznávání vlastního já. Uffff.(30.4.2012)

• Jizni Tlapa

Střízlík Sly v klobouku, s delší máničkou než měl v Rambovi a partička rebelů chystající odpálit nálož ve fabrice na "opičí klece". Konec šedesátých let a odpor k zahraniční politice USA. Téma velmi zajímavé se širokým potenciálem. Škoda, že Slyova prvotina nevyšla zrovna dle mých představ. Herecký výkon průměrný, dialogy strohé, hudba hodně špatná a zastydlí hippies na každém kroku. Ale je to prostě Sylvestr .-) tedy jen a jen za něj 40%!(22.11.2010)