Italský hřebec

Erotický / Drama

USA, 1970, 71 min

Morton Lewis
  • MickeyStuma

Kitty a Stud. Mladý pár neodolávající sexu. Vlastně to vypadá, jakoby to byl jejich smysl života. Všední dny jsou prostě jedna párty plná sexu a pokušení. Henrietta Holm a Sylvester Stallone ve svých prvních rolích, z nichž v herecké kariéře dále pokračoval je Sylvester. Snímek je právě u něj z dnešního pohledu nepochopitelný, ale každý prostě někdy a někde začínal. Zkrátka se bere vše, co je k mání. Snímek se tak stal součástí jeho legendy a není na tom nic špatného. Jako spousta erotických snímků je značně nudný, takřka bez příběhu a nějaké zajímavosti. Vlastně je spíše na uspání, ale to neznamená, že nemá žádnou hodnotu. Na 70. léta a danému přístupu k takovýmto filmům je snímek ještě dobrý. Ať se to někomu líbí nebo ne, snímek je v celé své špatnosti vlivem účasti Sylvestera Stalloneho vlastně příznačným sběratelským kouskem.(4.9.2018)

• L_O_U_S

Kámoš našel DVD s tímhle spektáklem v pudlici někde v Podolí. Protože ví, že jsem tak trochu maník do špatné kinematografie, DVD mi daroval. Nu což, počkal jsem si, až nebude nikdo doma, a Italského hřebce si pustil. Po prvních pár sekundách jsem byl nucen přiznat, že tenhle naprosto nevzrušivý a šíleně debilní pokus o softporno po zásluze patří opravdu do smetí. Tenhle Morton Lewis je neskutečné pako, jinak si nedokážu vysvětlit ty rádobyumělecké scény se zrcadly, plechem a umělou krví. O estetice ženského těla v tomto filmu raději úplně pomlčím. (639., 19. V. 2011)(20.5.2011)

• Stíba

Můj život už nebude jako dřív. Lewis je ďábel a natočil dílo, které se absolutně vymyká jakémukoliv běžnému měřítku. Tohle soft-porno postrádá cokoliv, co bysme od filmu i pornofilmu mohli čekat. Žádný děj, zápletka, dialogy, hrozná kamera, pózy a nevkusné scény. Co mě ale celou dobu celkem udržovalo při pozornosti byla hudba, ta tomu dávala aspoň špetku :-) Po shlédnutí Italského hřebce je mi docela jasné jak na tom Slyi tenkrát musel být a těch 200 dolarů mu asi vážně přišlo extrémně vhod. Pro fanoušky akční legendy jako završení jeho filmografie povinnost :-)(4.1.2012)

• infernet

Když jsem viděl zběsilý tanec té černošky, nevěděl jsem, jestli se mám smát a nebo mám plakat. A závěrečná scéna, která by se dala nazvat "pár z nás válí bobry a pár okolo nich jakože tancuje", to měl být asi vtip, který jsem ovšem nepochopil. A vám se ten film jako líbil?? No to snad ani néééééé! Teda jestli tohle byl erotický film, tak já jsem kosmonaut.(1.10.2010)

• Politik

Stallonův první film: http://www.freevideo.cz/vase-videa/silvestr-stallone-v-pornofilmu-573760.html a opravdová katastrofa, nechutné bobry, amatérsky sehrané porno. Největší odpad všech odpadů! Avšak to co Stallone dokázal pak si zaslouží obrovské ocenění a respekt.(27.8.2010)

• - Stallone na otázku producentů, jestli by byl ochoten se svléknout, odpověděl: "Proč ne? Doma se svlékám každý večer, dokonce zadarmo." (McLushi)

• - Krom Sylvestera Stallona se všichni ostatní protagonisté objevili pouze v tomto snímku. (slatkac)

• - Sly dostává za tuto roli 100 dolarů za natáčecí den (celkem 200 dolarů). (McLushi)