Italský hřebec

USA, 1970, 71 min

Morton Lewis

Rolph Laube
  • Faustka

Tak tohle je to přísně střežený tajemství....hm, hm, hm... erotika a kde? Kromě Sylvestra tam nebyl žádnej pořádnej chlap... no, voni tam byli vlastně jenom dva;) cha, cha..., ale za to Slyovo nádherně vypracovaný tělo a snahu pojmout to i po tý pohybový stránce(skoky přes překážky měl bravurně zvládnutý)...i božskej Rocky nějak začínal... dávám dvě roztoužený kůzlata.-))))(16.4.2009)

• Terva

První film Silvestra Stalloneho. Náklady na tento soft-porno film činily směšných 5.000 dolarů a Stallone si vydělal 200 dolarů za dva dny práce. Scénář : Milton Lewis. Kamera : Rolph Laube. Hudba : Kay Leodel. CITÁT - VANESSA - Já jsem Vanessa! Já jsem Vanessa! Já jsem Vanessa! Prosím! Já jsem Vanessa!........(10.5.2011)

• Blazin

Na tenhle film jsem se podíval jen z důvodu toho, že tam hraje Sylvester Stallone, je to můj oblíbenec a o tomhle filmu se toho šuškalo a psalo jak Sylvester začínal, tak jsem se podíval a je to blbost, i když o to nejde, ale ani erotika to není nic moc, ubohost. Souhlasím s Faustkou, že Sylvester se snaží hrát a i Rocky nějak začínal :-).(27.5.2009)

• Gore

Je docela blbost kritizovat bobry, když se jedná o začátek 70. let, tedy dobu, kdy bobra nosil opravdu každej a u nás se až na vyjímky uchoval minimálně do poloviny 90. let. Proto bobry bych tu neřešil jako každej druhej, ale je docela děs sledovat toporné herectví Stallonea, které se ani nedá nazývat herectvím. Je to trapnej film, ale zas bych ho tak moc neodsuzoval, jako experimentální kousek je to i koukatelný, až na to, že podruhý to vidět nemusím, ale měl jsem čest vidět mnohem mnohem horší kousky.(22.7.2010)

• aluna

Jeden kamarád kdysi řekl hlášku roku - že by chtěl natočit "psychologické porno s prvky humoru". Nikdy jsem nevěděla, jak by to asi mohlo vypadat, ale po tomhle kousku to dostává jasnější obrys. Snad tomu chybělo jen to porno. Jinak je to dokument ze života bobrů a ostatních zvířat (koz, semtam nějakej hřebeček, jen milovníci ornitologie si na svý nepříjdou). Takže největší brko se objeví asi v půlce filmu a potom, co ho tam přeblafnou všici, začne teprve ten pravej mejdan (kterej pořádá setkání klubu wrestlerek). A při závěrečným tanci alá "kolem ohně", kdy tam holky začnou ty svý zviřátka venčit, jsem brečela smíchy a doufala, že se rozrazej dveře, vlítne tam naštvaná Adrianne, Slye zfackuje a pošle ho do ringu, kam patří. Nevím, co byl původní záměr tvůrců, jakejže žánr se to rozhodli zplodit, ale to, co z toho vzešlo, by sice nevzrušilo ani bandu odsouzenců na doživotí v cele s nejvyšší ostrahou, ale zábavný to je nadmíru. A ty sexy hlášky!!! : Go ahead, give me all your juice! / You are so hot when you get mad! Ách ách!!(25.8.2010)

• - Stallone neskôr o filme povedal: "Mal som na výber, buď hrať v tomto filme, alebo niekoho okradnúť, pretože som bol úplne na dne. Namiesto nejakého zúfalého činu som točil dva dni za 200 dolárov, aby som viac nemusel spávať na autobusovej stanici." [Zdroj: Playboy, September 1978] (Dr.Cilka)

• - Sly dostává za tuto roli 100 dolarů za natáčecí den (celkem 200 dolarů). (McLushi)

• - Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)