Italský hřebec

Erotický / Drama

USA, 1970, 71 min

Morton Lewis
  • Divočák

Tak podobnou hyperkravinu už jsem dlouho neviděl. Nevím teda, co to mělo jako být, ale péčko rozhodně ne. Stallone si totiž za celou dobu pořádně nezasune a furt se jenom prohlíží v zrcadle, válí ve sněhu a nebo má depku, že jedné holce ukradnul taxíka. O "erotiku" se tak stará spíše dívčí osazenstvo. Stallonova holka celou dobu běhá polonahá po baráku a vzdychá, jaká je to lahoda, když to do ní Slye strká. Pravá hrůza ale teprve začíná, když začne tancovat. Režisér má totiž očividně úchylku pro bobry, protože tolik detailních záběrů na třesoucí se rozbujelé ochlupení jsem ještě neviděl (a ne, že bych o to snad stál). V jednom okamžiku se nejspíš omylem vrhne na parket i Slye, díky bohu ale oblečený, protože jen samotné jeho taneční kreace jsou utrpení i pro otřepané jedince. Když už ve filmu konečně dojde na nějakou akci, všichni se po sobě jen tak válí a žádná se nekoná. Všechno je samozřejmě doplněno spoustou detailních záběrů na nejrůznější bobry ze všech možných úhlů a v jednu chvíli jste dokonce nuceni podstoupit útrpný pohled na Stallonovy chlupaté koule. Když už jsou všichni dosyta vyválení, začnou tancovat "Kolo, kolo mlýnský", což jsem teda vůbec nepobral. Naštěstí pak ale všichni spadnou na zem, Stallonova holka mu dá facku, uteče, následuje záběr na holou prdel a bobra a konec.(14.3.2007)

• CageDepp

Každý má svý začátky, ale takovýhle bych nepřál nikomu. Jestli se na tohle někdy podívá Sylvestr Stallone tak se musí držet za hlavu a hanbou propadnout do země. . a na konci byl pěknej taneček, kterej asi nikdo nepobere. Bobr sem bobr tam a hups do sněhu to je asi vše co zde uvidíte. . Zlatej hereckej začátek Arnolda Schwarzeneggera ve filmu Herkules v New Yorku.(28.9.2009)

Pro bobříky mám slabost, pro Stalloneho a SM, byť v podobě výprasku páskem, už méně. Byl jsem ovšem příjemně překvapen, že jsem v pornofilmu konečně objevil mazlení... Bohužel film je poněkud mdlý, a to i přes použití zajímavých nápadů (dvě milující se lesbičky a Sly jakoby hladí jejich odraz v zrcadle, plech...). Některé aktérky působí dost znuděně, jedna dokonce pronese "Říkals, že to bude umělecký film!"(5.6.2008)

• Stíba

Můj život už nebude jako dřív. Lewis je ďábel a natočil dílo, které se absolutně vymyká jakémukoliv běžnému měřítku. Tohle soft-porno postrádá cokoliv, co bysme od filmu i pornofilmu mohli čekat. Žádný děj, zápletka, dialogy, hrozná kamera, pózy a nevkusné scény. Co mě ale celou dobu celkem udržovalo při pozornosti byla hudba, ta tomu dávala aspoň špetku :-) Po shlédnutí Italského hřebce je mi docela jasné jak na tom Slyi tenkrát musel být a těch 200 dolarů mu asi vážně přišlo extrémně vhod. Pro fanoušky akční legendy jako završení jeho filmografie povinnost :-)(4.1.2012)

• Faustka

Tak tohle je to přísně střežený tajemství....hm, hm, hm... erotika a kde? Kromě Sylvestra tam nebyl žádnej pořádnej chlap... no, voni tam byli vlastně jenom dva;) cha, cha..., ale za to Slyovo nádherně vypracovaný tělo a snahu pojmout to i po tý pohybový stránce(skoky přes překážky měl bravurně zvládnutý)...i božskej Rocky nějak začínal... dávám dvě roztoužený kůzlata.-))))(16.4.2009)

• - Sly dostává za tuto roli 100 dolarů za natáčecí den (celkem 200 dolarů). (McLushi)

• - Inzerát, ve kterém se hledal herec do role v tomto pornosnímku, objevil Sylvester Stallone v novinách. (McLushi)

• - Krom Sylvestera Stallona se všichni ostatní protagonisté objevili pouze v tomto snímku. (slatkac)