Specialista

Scénografie:

Walter P. Martishius

Kostýmy:

Judianna Makovsky

Specialistova stupnice výbušnosti (od nejsilnější, po nejslabší trhavinu): svůdná sukně Sharon; spolehlivý Semtex; stařík Steiger; silvestrovská navlhlá rachejtle; souložící specialista Sly.. Nikterak explozivní akční film, který na slabší průměr vytahuje neodolatelný pyrotechnik James Woods. Teď mám strach kliknout na "Potvrdit“, ale risknu to..(22.4.2009)

Mohl by to být i vcelku dobrý film, kdyby se trošku poupravil scénář a člověk ze začátku moc netápal (prostě pár scén ukázat jako první a pak plynule pokračovat) a hlavně, kdyby někdo Stallonemu vysvětlil, že při erotických scénách mu žena nemá sloužit jako předváděcí žíněnka pro jeho muskulaturu, tím spíš, když je Stone takovej kusanec. Měl se spíš schovat za ní. To bylo tak příšerný, jak se po ní svíjel jako had a myslel si bůhví, jak nás to nedostává. Bléééé. Sprcha a výbuchy ale pěkný.(16.10.2013)

Tak to mi tedy laskavě vysvětlete, že taková pecka mého mládí a podle mě jeden z klíčových filmů S.Stalloneho nemá ani 60 % rating?? Není to nějaká chyba v matrixu? Vždyť to má všechno, co by kvalitní béčko mělo mít - nabušeného známého hlavního hrdinu, sexy kost (a že Sharon v té době byla sexy !) a krásně úchylného záporáka Woodse, jež je navíc ještě podporovaný blonďatým Robertsem :-D . Tenhle film mohu sledovat v rámci toho 20letého období pořád se stejným zaujetím, dokonce jsem fakt tomu Sylvesterovi věřil, že ty udělátka umí vytvářet....................moje hodnocení = 7,5 z 10.(7.8.2015)

Ale joo zas tak hrozný to nebylo....silným snímkem se to rozhodně nazvat nedá ale Sly se aspoň ukázal v nejlepší formě v celkem slušném filmu který mě místy svou akcí dostal i když ty výbuchy začaly být v druhé půlce trapné a scény kde Stoneová se Stallonem šuká mně dost připomněly základní instinkt ( mohli tam místo ní dát někoho jinýho....)(18.4.2009)

Tenhle typ Stallonových filmů se musí brát trochu s nadsázkou, nejsou to prostě jeho nejlepší filmy. Sly asi neměl moc co na práci, tak natáčel. Tohle je taky průměr, nemůžu hodnotit líp, i když Stallone se řadí mé oblíbené herce. Scénář filmu není nic závratného a děj filmu je prostý a jednoduchý, člověk u toho nemusí moc přemejšlet. Další Stallonovo Béčkovej film.:) 50%(11.1.2008)

• - Scéna, ve které Thomas (Eric Roberts) hrozí Rayovi (Sylvester Stallone) nožem, byla napsána na poslední chvíli,aby se Stallone mohl v jedné scéně střetnout s Ericem Robertsem. (DEXTER099)

• - Na pozici režiséra byl obsazen Luise Llosu přímo na přání Sylvestera Stalloneho, který byl údajně nadšený jeho filmografií. (wosho)

• - Sylvester Stallone a Sharon Stone ziskali v roce 1994 za své výkony Zlaté maliny v kategorii nejhorší filmový pár. (Terva)