Schůzka s cizincem

Schôdzka s cudzincom

Krimi / Drama / Romantický / Thriller

USA / Kanada / Německo, 1995, 86 min

• Gilmour93

Pokud chcete vidět snímek, kde El Mariachiho kousnou do zadku a on jako pomstu tasí jiný nástroj, než ten uložený v pouzdře na kytaru, máte možnost.. Erotický (možná) thriller (prakticky vůbec), jehož rozuzlení mě, přiznávám se, zaskočilo krapet nepřipraveného, ovšem vzhledem k celkové nezáživnosti a zoufalé režii mi to vlastně bylo úplně jedno. Jinak Antonio zde plní roli velkého svůdce, dá se říct až Bob Saint-Clarova ražení, ovšem bez hřebínku v plavkách, neboť většinu filmu chodí nahý či s vlasy v culíku. Zkrátka takový ten typ, co nemusí hledat bod G, protože bod G si najde jeho..(13.12.2011)

• Lacike

Dalsi tuctovy Hallmarkovsky eroticky thriller urceny pre zeny, ktore si tu vychutnaju aj Banderasovu prdel. Tempo je pomale, zapletka jednoducha. Cely cas vahame nad tym, ci je bad guy Banderas alebo Harry Dean Stanton, aby nas na konci sokovala predvidatelna pointa, ktoru by mozno predal Nolan alebo Verhoeven ale nie nejaky televizny nudny rutiner. Cely film ma naviac srala Rebecca De Mornay. Nie je ani pekna a ani herecky svoju postavu neutiahla. Jednu hviezdicku davam za charizmatickeho Banderasa s Desparadovskym imidžom a druhu za zabavneho zabijaka Harry Dean Stantona. 4/10.(5.10.2016)

Na rozdíl od jiných jsem byl s tímto filmem docela spokojený. Netvrdím, že je nějaká extra podívaná, ale průměrný thriller/krimi ano. Antonio ve své době vystřídal před kamerou v posteli hned několik pěkných ženských, což mu jistě záviděl nejeden chlap, no a tentokrát se mu pod pazoury dostala Rebecca De Mornay. Ta sice nepředvedla zrovna oslňující výkon, ale rozhodně opět dokázala, že nahota ji rozhodně velký problém nedělá.(4.7.2018)

Popravdě nechápu, jako Tonimu může některá odolat... ale jo, jsem zaujatá a Antonia miluju, takže jsem k některým scénám byla nechápavá. Měla jsem tu ženskou docela ráda, dokud (BACHA, SPOILER) ho ve chvíli, kdy ji chtěl pomoci, zabila a ani nehnula brvou. Připomíná mi to jiný film, kde dopadl stejně. Ale na druhou stranu, tam byla ta mrcha aspoň fakt mrcha, od které se to čekalo. Tady jsem to nečekala. Konečné rozuzlení naprosto neočekávané. A jako správná cíťa jsem taky brečela, jak se sluší a patří. A jelikož, co se týče filmů, jsem dost tvrdá sebetyranka, neviděla jsem ten film dozajista poprvé a budu se na něj dívat i přesto že jím, jak to skončí, jen abych mohla vidět ty hezké scénky. Jo, jsem blázen, nejsem normální, zastřelte mě.(16.12.2017)

• Pepinec

Film se snaží tvářit vážně, jako se Mikuláš tváří na zlobivého chlapečka, ale v tomto případě by u mě i ten zlobivý chlapeček zabodoval více. Nesměl by však mít vizáž Antonia, který si cestu do mého srdce opět neproklestil. Co je ovšem ještě horší, že mám v kolonce Body nulu i u Rebeccy. Díky za to ´nápadité´ rozuzlení, usnadnilo mi rozhodování.(12.12.2011)