poster

Schůzka s cizincem

 • USA

  Never Talk to Strangers

 • Německo

  Spiel mit dem Feuer

 • Slovensko

  Nehovor s cudzincami

 • Slovensko

  Schôdzka s cudzincom

Krimi / Drama / Romantický / Thriller

USA / Kanada / Německo, 1995, 86 min

 • Gilmour93
  **

  Pokud chcete vidět snímek, kde El Mariachiho kousnou do zadku a on jako pomstu tasí jiný nástroj, než ten uložený v pouzdře na kytaru, máte možnost.. Erotický (možná) thriller (prakticky vůbec), jehož rozuzlení mě, přiznávám se, zaskočilo krapet nepřipraveného, ovšem vzhledem k celkové nezáživnosti a zoufalé režii mi to vlastně bylo úplně jedno. Jinak Antonio zde plní roli velkého svůdce, dá se říct až Bob Saint-Clarova ražení, ovšem bez hřebínku v plavkách, neboť většinu filmu chodí nahý či s vlasy v culíku. Zkrátka takový ten typ, co nemusí hledat bod G, protože bod G si najde jeho..(13.12.2011)

 • SOLOM.
  ***

  Na rozdíl od jiných jsem byl s tímto filmem docela spokojený. Netvrdím, že je nějaká extra podívaná, ale průměrný thriller/krimi ano. Antonio ve své době vystřídal před kamerou v posteli hned několik pěkných ženských, což mu jistě záviděl nejeden chlap, no a tentokrát se mu pod pazoury dostala Rebecca De Mornay. Ta sice nepředvedla zrovna oslňující výkon, ale rozhodně opět dokázala, že nahota ji rozhodně velký problém nedělá.(4.7.2018)

 • Lacike
  **

  Dalsi tuctovy Hallmarkovsky eroticky thriller urceny pre zeny, ktore si tu vychutnaju aj Banderasovu prdel. Tempo je pomale, zapletka jednoducha. Cely cas vahame nad tym, ci je bad guy Banderas alebo Harry Dean Stanton, aby nas na konci sokovala predvidatelna pointa, ktoru by mozno predal Nolan alebo Verhoeven ale nie nejaky televizny nudny rutiner. Cely film ma naviac srala Rebecca De Mornay. Nie je ani pekna a ani herecky svoju postavu neutiahla. Jednu hviezdicku davam za charizmatickeho Banderasa s Desparadovskym imidžom a druhu za zabavneho zabijaka Harry Dean Stantona. 4/10.(5.10.2016)

 • kleopatra
  ***

  Toník v "předmelaniovském" období byl kluk jak lusk. Motorka, culík, kůže, byt na půdě, rozumí vínu a "dalším" věcem, ale pokud stejně nezaujme pánskou polovičku Rebecca De Mornay a dlužno přiznat, že si taky dává záležet, jsem s výčtem "pozitiv" u konce a po pravdě, bylo to jedno velké (byť) napínavé (tak) klišé, jenže ten Toník, TEN Toník ................(31.10.2005)

 • Pepinec
  **

  Film se snaží tvářit vážně, jako se Mikuláš tváří na zlobivého chlapečka, ale v tomto případě by u mě i ten zlobivý chlapeček zabodoval více. Nesměl by však mít vizáž Antonia, který si cestu do mého srdce opět neproklestil. Co je ovšem ještě horší, že mám v kolonce Body nulu i u Rebeccy. Díky za to ´nápadité´ rozuzlení, usnadnilo mi rozhodování.(12.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace