poster

Repo Man

 • USA

  Repo Man

Komedie / Sci-Fi / Akční

USA, 1984, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Je to divný film, o tom žádná, ale v té svojí podivnosti je tak nějak konstantní, takže máte pocit, že to celé vlastně docela dává smysl. Přesto budete zmateni a nebudete chápat, co tím chtěl básník říct. A ano, to může být důvod k tomu, proč se snímek stal kultovním. Rozhodně je celá myšlenka repo manů alespoň zajímavá.(25.3.2015)

 • Kryton
  **

  Nevím co za kultovního se na tomhle dá shledat? Unylý Emilio Estevez jako exekutorské ucho či absolutně mimozní příběh s mimozemšťany? Ke všemu mi nešlo do hlavy co za divnou tajnou službu najímá pouze a výhradně blond lidi? Každopádně pár vtipných scének z prostředí exekutorů se najde, ale to je tak vše. Vůbec bych jsem nepletl Pulp Fiction. Už jednak tím, že v něm hraje plejáda skvělých herců. Tohle se opravdu moc nepovedlo a dokazuje to totalně vypatatlaný konec. Měl jsem jinou představu o ujetosti, tohle bylo až moc hloupé. (Viděno na Prima Cool)(6.8.2010)

 • darkrobyk
  ***

  ,,Co máte v kufru?" ,,Raději se nedívejte..." ,,Tati, nějaká bílá prdel ti krade auto!" Asi jsem od filmu s přízviskem kultovní očekával příliš mnoho. Příběh punkera, který se stane repo manem, má několik zajímavých momentů (tajemné auto, přestřelka v obchodě, zabírka aut), celkově je ale film značně nevyvážený. Ztracená generace (hmm, jak je to asi s tou dnešní) řeší ono No Future, a žije tak ze dne na den, bez pravidel, bez zákonů. Občas máte pocit, jako by střihači spadla většina materiálu na zem a on ho rychle sebral a poslepoval. Bezvýchodnost, negace a nihilismus se vinou celým filmem jako rudá nit. Samostatnou hvězdu si zaslouží skvělá muzika - Iggy Pop, Black Flag, Suicidal Tendencies, Plugz, Fear, Juicy Bananas, Circle Jerks!(25.3.2013)

 • Flipnic
  ****

  Hodně, hodně velkej úlet ... a na amíky o to větší ... Film plnej bizardních, srandovních, "wtf" sekvencí. V podstatě bez pořádného děje, ale se skvělou atmosférou. Sledujeme příběh jednoho bývalého rebela, který se dostane mezi oficiální výkonnou složku "Repo mens", kteří zabavují auta lidem, kteří neplatí daně. Jenže do toho zde máme mimozemský auto, který po otevření zadního kufru spálí člověka tak, že z něj zbydou jen boty, plno groteskních postaviček, malých dějových linek, sprostou mluvu ... Nic tak úplně podobného jsem neviděl, je to fakt zvláštní film a asi ho hned tak někdo nevychytá, ale mne neuvěřitelně bavil ... Je to film, kde nevíte ani co za 5 min příjde a nemáte vůbec šanci to ohadnout!! Prostě takovej anarchystickej úlet ... Vůbec se nedivím, že to je v USA kult. Navíc to hodně připomíná tvorbu 70. let, nikoliv 80.tých ...(31.10.2010)

 • Maki89
  **

  punk mi nehovori nic, toho sci-fi tam vela nebolo a zapletka bola onicom, odzaciatku som bol pomerne strateny ze co sa tam vlastne deje a preco... ale nevadi... jedna hlaska bola cool "What about our relationship?" "Fuck that" dufam aspon ze Repo Men s Jude Lawom a Forestom Whitakerom bude tento rok dobry film... 4/10(13.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace