poster

Repo Man

 • USA

  Repo Man

Komedie / Sci-Fi / Krimi

USA, 1984, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Blue.Shark
  ****

  Netuším, co se se mnou během tohohle filmu stalo, ale kupodivu se mi to po zmateném a nezábavném začátku začalo hrozně líbit. Postupem času tu lze narazit na úplně absurdní scény, které člověka dokáží dostat do kolen, a navíc se četnost jejich výskytu postupně zvyšuje. Například scéna s Biblí, nebo scéna s bleskem, to bylo něco! :))) Myslím, že se na Repo Man budu muset podívat ještě jednou, abych všechno vstřebal. A hlavně tam hraje Emilio Estevez! Ten slavnej herec!. "Hele, tvoje žena zase dělá oči na nějakýho mlaďocha - Vždyť já vim. Další moucha na hovně" :)))(2.8.2011)

 • Kryton
  **

  Nevím co za kultovního se na tomhle dá shledat? Unylý Emilio Estevez jako exekutorské ucho či absolutně mimozní příběh s mimozemšťany? Ke všemu mi nešlo do hlavy co za divnou tajnou službu najímá pouze a výhradně blond lidi? Každopádně pár vtipných scének z prostředí exekutorů se najde, ale to je tak vše. Vůbec bych jsem nepletl Pulp Fiction. Už jednak tím, že v něm hraje plejáda skvělých herců. Tohle se opravdu moc nepovedlo a dokazuje to totalně vypatatlaný konec. Měl jsem jinou představu o ujetosti, tohle bylo až moc hloupé. (Viděno na Prima Cool)(6.8.2010)

 • Skejpr
  ****

  Parádní braková zhovadilost, ve které málo co dává smysl, Emilio Estevez hraje jako vyjukaný jouda (a kupodivu to vůbec nevadí) a do noci tu svítí zeleně fluoreskující Chevrolet Malibu. Parádní ukázka cíleného braku, z něhož 80ky sálají s každým obrázkem (prázdné pískově zbarvené ulice) a jehož skutečná komika nespočívá v humoru za každou cenu, ale ve schopnosti předložit realitu jako něco úžasně zvrhlého a přitom funkčního...(5.8.2010)

 • Maki89
  **

  punk mi nehovori nic, toho sci-fi tam vela nebolo a zapletka bola onicom, odzaciatku som bol pomerne strateny ze co sa tam vlastne deje a preco... ale nevadi... jedna hlaska bola cool "What about our relationship?" "Fuck that" dufam aspon ze Repo Men s Jude Lawom a Forestom Whitakerom bude tento rok dobry film... 4/10(13.3.2010)

 • Lapacka
  ****

  Tenhle film jsem viděl 2x, jednou v kině a jednou na DVD od Netflixu. Přišlo mi, že jsou tam dobré nápady, to auto na atomový pohon, ten looserský hrdina, potom ten odstup od nablýskané konzumní společnosti... Repo Man je někdo, kdo se živí tím, že hledá auta, která si jejich majitelé vzali na půjčku nebo na leasing a pak přestali splácet a odstěhovali se na neznámou adresu. Takže je to docela dobrodružné povolání, ke kterému se hlavní hrdina dostane, když ho vyhodí z pozice doplňovače zboží v "no-name" low cost supermarketu. Celkem mi to přišlo jako docela vtipný film, ale jelikož jsem to viděl jen v původním znění, tak jsem děj víc chápal až na druhý pokus. Možná pro někoho trochu rozvláčný a moc "psychologický" film, ale mně se líbilo, jak si ten hrdina začne hledat vlastní svobodu v životě. Má to takovou poetiku punku.(10.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace