• Jara.Cimrman.jr
  ****

  Obvykle mi nečiní nijak zvláštní potěšení dvě hodiny sledovat hysterickou, zfetovanou a nijak zvlášť sympatickou ženu, ale to, co Bette Midler předvádí na pódiu, je prostě fantazie. Mimo její pěvecká vystoupení to bylo trochu utrpení, ale jakmile rozvibrovala své hlasivky, tak bylo snadné na všechno ostatní zapomenout. Naštěstí to dělala poměrně často.(2.7.2013)

 • MatesMS21
  ***

  Kdyby tam nebyly tak dlouhý hudební úseky.... Vždyť se cejtim, jako bych prožil 5 konzertů v kuse za jeden večer... udupanej, a nutno podotknout i trochu unuděnej... Jinak pěkný ... HR super, všechno prýmový.... jen to neni pro člověka, kterej neholduje zvukům týhle dozajista hvězdy minulého století.(24.2.2014)

 • DwayneJohnson
  ****

  Kdybych měl film hodnotit jen podle příběhu, řekl bych nic moc a dal bych tak maximálně tři hvězdy, ale jakmile vyjde skvělá Bette Midler na pódium, jako bych se díval úplně na něco jiného. Hraje a zpívá naprosto skvěle a životem zklamané ženě, která se sama pozvolna žene do záhuby, dokázala vtisknout opravdu všechno, co se vtisknout dalo. Hudební a herecký zážitek se vším všudy a solidní čtyřka.(1.8.2014)

 • blitzer
  ****

  Janis Joplin byla možná předobrazem Rose, ale maximálně tak v tom, že to byla ne příliš pohledná rocková zpěvačka, která se ufetovala k smrti. Jinak mohl být totiž předobrazem Rose v podstatě kdokoliv jiný z této branže (ve skutečnosti mi nejvíc připomínala kombinaci Courney Love a Dee Snidera). Film samotný nebyl vůbec špatný, ale k dokonalosti mu něco chybělo; bylo to takové trochu plácání se odnikud nikam a chvílemi se dostavovaly i pocity nudy. Ty byly nicméně pokaždé rozptýleny scénami z pódia, při nichž předváděla Bette Midler (kromě jiného držitelka čtyř cen Grammy) fantastický výkon.(26.8.2011)

 • danecek24

  37. Zlatý Glóbus za rok 1979 - cena (3) - *Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Bette Midler, *Nejlepší filmová píseň - "The Rose" - Hudba a text Amanda McBroom, *Objev roku (herečka) - Bette Midler + nominace (2) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší herec ve vedlejší roli - Frederic Forrest(26.12.2008)

 • - Pracovní název snímku byl Pearl a odpovídal tak názvu LP desky Janis Joplin, vydané rok po její smrti. (Cherish)

 • - Bette Midler bez problémů zvládla i veškeré pěvecké party filmu sama. (Cherish)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace