Holky to chtěj taky 2

Baby to chcú tiež 2

Girls on Top 2

Komedie

Německo, 2004, 88 min

No jednička byla lepší tohle už je fakt kravina, ale já spíš hodnotím jak se zasměju než kdo to točil atd .(25.12.2005)

• zipper111

Nemám rád teenagerovské komedie, a už vůbec ne takhle moc dementní! Jednička by mohla vybojovat i tu jednu hvězdičku, ale todle už natáčet fakt neměli.(1.5.2008)

• Tommassi3

"Tak já ti přijdu říct, že mě to taky mrzí, a ty tu ležíš pod tou bulimickou krávou.." ;)(13.2.2014)

• Nancy

Podle mého názoru, je to povedenější, než jednička nebo se to alespoň vyhýbá nechutnostem (kterých je stále ještě v prvním filmu mnohem méně, než v odporné obdobě Kluci to chtěj taky). Snímek je tentokrát založený zejména na nešikovnosti kamarádek (zejména Inken v podání mě již docela protivící Diany Amft). Herecké obsazení opět průměrné - jako v každé teenagerské komedii. Obyčejný film, který zabaví, ale hlubší myšlenkové prozkoumání zrovna nedoporučuju.(9.3.2005)

• pufina

Stále stejná kombinace, ale tentokrát procenta trapnosti stoupají.. Pokud jste zrovna na vrcholu puberty, tak se Vám to určitě bude líbit..(19.11.2010)