Holky to chtěj taky 2

Girls on Top 2

Komedie

Německo, 2004, 88 min

• BubbleGum

Jelikož má tenhle díl ještě nižší hodnocení než jednička, tak jsem to očekávala opravdu hodně moc špatné. Ale kupodivu mi připadala jednička pitomější. Věci se tu vyřešili hezky jak měli, což, když už se dívám na tak příšerný klišé, je fajn. :D Chci buď klišé se vším všudy, nebo úplně jiný film! Dále Max Riemelt, kterýho fakt můžu, a Karoline Herfurth, kterou taky můžu. Bez nich bych tomu dala odpad, (a taky jako film je to totální odpad), ale přiznám se, že když Inken řekla "tak Rusové už si dopřávají i kaviár", tak jsem se musela smát nahlas... což se u tak děsných filmů často nestává. Takže podle mě blbý, ale ne tak blbý jako první díl.(6.4.2013)

• castor

Každý, kdo považoval spojení německá komedie za protimluv, musel ocenit první trable téhle trojice dívek, které to chtěj taky. Divák nebyl zhnusen, otráven ani se necítil trapně. Holt vlnu, kterou vyvolal úspěch Prciček a jeho prvních sexuálních pokusů i omylů, chtěli chytnout také v Německu. A napoprvé se to docela povedlo, respektive tehdy to poměrně fungovalo. Nikdo nečekal propracovanou psychologii postav, úderný scénář nebo seriózní pohled na dané téma. Každopádně dvojka z toho nemá takřka ani špetku.(16.8.2017)

• adams89

Úspěch prvního dílu na sebe nenechal dlouho čekat a holky se nám zase vrátily. Na jedničku se s notnou dávkou rezervy dívat ještě dalo, oproti o úroveň horší dvojce. Problémy s orgasmem mají ty tři jakž takž za sebou, ale teď si ještě musí sehnat nějaké to bydlení. Tak slaboučký příběh by se hodil spíše do nějaké seriálové epizody než do filmu distribuovaného do kin, ale co naplat. Vtipu podle očekávání výrazně ubylo a dokonce i došlo k výměně jedné ze tří hlavních hereček. To byla však na filmu paradoxně jedna z mála pozitivních věcí, protože Jasmin Gerat v roli Lucy z nich jako jediná dokázala zaujmout. Komu se líbila jednička, dvojku ještě překousne. Kdo u prvního dílu trpěl, ať to tentokrát už raději nezkouší.30%(7.6.2007)

Oproti prvním orgasmům v jedničce pochopitelně už úplně jiné starosti - víc dospělácké, ale stejně jako v jedničce naprosto ze života. A scéna, kdy se Inken nechala pozvat k sousedovi na šuk řeči (pardon, na kus řeči) a pak s ní poskakoval u zdi s kalhotami až u kotníků za doprovodu dychtivě cválající písně! Tu mám uloženou na důstojném místě v archivu – hned vedle té snídaňové hudební erotické scény z filmové klasiky 9 ½ týdne. Samozřejmě dvojka už není tolik dojemná jako jednička, ale pořád ještě slušně zábavná. Tentokrát bez trucu za poctivé tři hvězdy.(23.12.2012)

• Pavlo

Odvar odvaru, ktorý je oveľa viac prevarený než jeho prvý diel. V tomto sa úplne potvrdilo, že jednotka bola náhoda a že stupídnejší vymyslený film ako tento snáď mohol nakrútiť len pravý Američan alebo perverzný Nemec. Tie ženské sú tak stupídne, až to prestáva byť zábava a začína pravé mučenie. Pfuuj...(18.8.2011)