poster

Holky to chtěj taky 2

 • Německo

  Mädchen, Mädchen 2 - Loft oder Liebe

 • Německo

  Mädchen Mädchen 2

 • anglický

  Girls on Top 2

 • Slovensko

  Baby to chcú tiež 2

Komedie

Německo, 2004, 88 min

 • Mire
  **

  Druhé pokračovanie Mädchen, mädchen mi narozdiel od ostatných, pripadá o niečo lepšie ako jednotka - o celú hviezdičku. Zatiaľ čo predchodca bol akousi veľmi chabou variáciou na American Pie, dvojka sa toho zbavila a ide na to inou cestou. Vynechanie klasickej sexuálnej tématiky týchto filmov, zlepšenie obrazu a kamerovej práce, konečne poriadne ozvučenie (alebo aspoň nejaké), mejdan ktorý sa tam konal síce nebol ako ten ktorý poznáme z amerických filmov, ale aspoň nebol taký skapatý ako v jednotke, scenár síce veľmi naivný, ale rozhodne lepší. Karoline Herfurth medzitým vyrástla a páčila sa miu tu o niečo viac ako v jednotke :) ,náhrada za ich tretiu kamarátku takisto solídna. Zábavy tu síce veľa nie je (opäť mi to nepripadá ako veľmi ako komédia), ale trápnych scén je o niečo menej. No, to popíjanie pri slove "veličenstvo" mi prišlo trochu absudrdné, po toľkých pohárikoch by som skončil prinajmenšom s otravou alkoholom v sanitke a nie s "pohodlným" vyzvracaním do záchoda :) Takže verdikt? Síce opäť film viacmenej na jedno pozretie, ale v tomto prípade sa zadarilo trochu lepšie. Dal by som tak 5,5 - 6/10, čo je v preklade tri hviezdy, aj keď 2,5* by to vystihovalo lepšie :) Ešte som zvedavý do tretice na chlapcov ktorí to chcú tiež, kde sa blysne opäť Diana Amft. EDIT 3.8.2012: mením hodnotenie na 2*.(4.9.2011)

 • Sinecod
  ***

  Nemůžu jinak, ale narozdíl od prvního, vážně hodně moc příšerného, trapného filmu bez příběhu či humoru, se mi tohle líbí. Přijde mi, že už nejsou tak pitomý a já se vážně smála. Nevěřila jsem tomu, ale jo. Hlavně když je Inken se svým šamstrem na tý lodi a ona vytáhne ten čudlík:-) neřikám, že by to byl vrchol kinematografie, ale někdy na volné odpoledne, proč ne...(16.8.2008)

 • dawnie
  ****

  Nestydím se za to, že mě to baví. Všechny dějový linie jsou zajímavý a mezi hercema to funguje. Nechápu ty extrémní hodnocení, protože tohle je milej a příjemnej film. Možná kdyby měl jinej název a neměl by na sobě tuhle zavádějící nálepku, vypadalo by to tu s hvězdama úplně jinak. Tu čtvrtou přidávám na just.(18.8.2011)

 • Zeek
  odpad!

  Když jsem zjistil, že je i druhý díl filmu Holky to chtěj taky, tak jsem si nejdřív myslel, že si ze mě někdo jen tak střílí. Pak jsem to uviděl i v programu, tak jsem si myslel, že se jedná o tiskovou chybu. A když se to opravdu objevilo v TV, tak už jsem tomu musel uvěřit. Dopadlo to přesně podle mého očekávání, bylo to tak super, ach jo. Jak může někdo natočit druhej díl takové kraviny. Sova kanárka nevysedí a já už se hrozně těším na: Holky to chtěj taky 3. Moje hodnocení: Odpad !!!(28.7.2007)

 • misstake
  *

  Měl jsem těžké dilema, jak tohle hodnotit. Jelikož je to komedie, tak hodnotím podle počtu zasmání, jednou jsem (už nevím proč), zaznamenal na svých rtech jakýsi tik, což jsem ohodnotil jako zřejmou polovinu úsměvu, takže půl hvězdičky (po zaokrouhlení dle norem čsfd hvězdička jedna). Stejně jako s hodnocením to není snadné ani s žánrovým tařazením snímku. Je to komedie? Nebo je to nějaké děsivé adolescentní drama? Zpočátku jsem to odhadoval i na hrůzný dentistický horor. Mé obavy se naštěstí nesplnily. A naštěstí to nebyly ani tradiční německé teenage fekal humor orgie...(7.12.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace