poster

Holky to chtěj taky 2

 • Německo

  Mädchen, Mädchen 2 - Loft oder Liebe

 • Německo

  Mädchen Mädchen 2

 • anglický

  Girls on Top 2

 • Slovensko

  Baby to chcú tiež 2

Komedie

Německo, 2004, 88 min

 • gilmore_girl
  ***

  At si kdo chce co chce rika, mne se tohle v ramci zanru libi. Je to usmevna oddychovka prosta vsech oplzlosti, ktere hyzdi vetsinu teenagerovskych komedii. Diana Amft se podstatne zlepsila, svou nesikovnosti je vazne roztomila a nektere jeji obliceje jsou k popukani. O dalsi zabavu se postara slecna "Aoj" ("loupy ans") a soused, co ma rad svazovani. Romanticka rovina taky neutrpi zadnou vetsi ztratu, misto zpivajiciho Nicka tady mame Sebastiana hrajiciho Beethovena. Je to jeden z mala nemeckych filmu tohoto razeni, na ktery se kouknu rada.(26.8.2010)

 • Sinecod
  ***

  Nemůžu jinak, ale narozdíl od prvního, vážně hodně moc příšerného, trapného filmu bez příběhu či humoru, se mi tohle líbí. Přijde mi, že už nejsou tak pitomý a já se vážně smála. Nevěřila jsem tomu, ale jo. Hlavně když je Inken se svým šamstrem na tý lodi a ona vytáhne ten čudlík:-) neřikám, že by to byl vrchol kinematografie, ale někdy na volné odpoledne, proč ne...(16.8.2008)

 • Pavlo
  *

  Odvar odvaru, ktorý je oveľa viac prevarený než jeho prvý diel. V tomto sa úplne potvrdilo, že jednotka bola náhoda a že stupídnejší vymyslený film ako tento snáď mohol nakrútiť len pravý Američan alebo perverzný Nemec. Tie ženské sú tak stupídne, až to prestáva byť zábava a začína pravé mučenie. Pfuuj...(18.8.2011)

 • OG_Swifty
  odpad!

  Je spousta druhů filmů - těch, co u nich člověk pláče, směje se, pociťuje strach, znechucení, napětí, uvolnění atd. Film Holky to chtěj taky 2 patří do vzácnější kategorie filmů, u kterých divák prožívá problémy s dýcháním, vystřelující bolest na prsou a nepříjemné pálení očí. Možná, že při něm někdo dostane i srdeční zástavu. První díl byl komedie o tom, jak se němky snaží mít svůj první orgasmus - nebyl to zdaleka žádný zázrak, ale o komedii se to alespoň viditelně pokoušelo. Druhý díl, popisující problém se samostatným bydlením, již neobsahuje ani ty náznaky komedie z prvního dílu. Jistě, Diana Amft (mimochodem skutečně nehezká dívka) pořád dělá ty svoje duchem nepřítomný držky při sexu, nechá si strkat prostředníček do držky jako správná učitelka cizích jazyků, ale to z toho podle mě zdaleka nedělá komedii. Žil jsem v domnění, že tam bude "zábavná" scénka s nějakou babičkou, ale když film skončil a nic takového tam nebylo, tak jsem usoudil, že jsem si to spletl s jiným kdysi viděným německým hybridem tohoto ražení a tak jsem byl nakonec rád, že se mi vyhnula ta zástava srdce. Shrnu-li to - film se snaží být spíš veselejší romantikou s humornými prvky, ale nefunguje to. Z části proto, že to je německý, a především proto, že to je úplně dementní film s nesympatickým hereckým obsazením.(27.2.2016)

 • misstake
  *

  Měl jsem těžké dilema, jak tohle hodnotit. Jelikož je to komedie, tak hodnotím podle počtu zasmání, jednou jsem (už nevím proč), zaznamenal na svých rtech jakýsi tik, což jsem ohodnotil jako zřejmou polovinu úsměvu, takže půl hvězdičky (po zaokrouhlení dle norem čsfd hvězdička jedna). Stejně jako s hodnocením to není snadné ani s žánrovým tařazením snímku. Je to komedie? Nebo je to nějaké děsivé adolescentní drama? Zpočátku jsem to odhadoval i na hrůzný dentistický horor. Mé obavy se naštěstí nesplnily. A naštěstí to nebyly ani tradiční německé teenage fekal humor orgie...(7.12.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace