Sindibádova dobrodružství

• Kanada The Adventures of Sinbad (více)
Kanada, (1996–1998), 31 h 32 min (Minutáž: 43 min)

Série(2) / Epizody(44)

Sindibád se vydává společně se svým bratrem z Bagdádu na putování po moři za dobrodružstvím a bohatstvím. Na své cestě potkávají zlé čaroděje, nepřátelské kmeny i obludná mořská monstra. (ear.wig)

Nuala

Jojo, tak tenhle seriál jsem vážně milovala, ještě teď si pamatuju všechny postavy a dokonece některé díly, nebo teda aspoň zápletku :). A úvodní znělka byla prostě dokonalá, úžasná hudba... No jo, staré dobré časy, kdy se Sindibád se svou posádkou hrdě plavil po moři a čelil všemožným obludám... :) ()

T2

Menej zábavnejšie než podobné seriály z tej doby ako boli Hercules a Xena, na ktoré si ako tak aspoň pamätám, na toto som si pre pripomenku musle pustiť aspoň úvodnú upútavku aby my to niečo povedalo. Dosť slabý podpriemer a to si rád pozriem podobné dobrodružstvá, nevynímajúc niečo okolo postavy Sindibáda. ()

Hild

Seriál mého dětství, neunikl mi žádný díl. Když to opakovali po druhé a dávali to ráno, odmítala jsem chodit do školy. Ještě, že existovaly videorekordéry, věřím, že bych teď někde vyhrabala videokazety se všemi díly. Jo při vzpomínce na Sindibáda vzpomínám také na své dětství, Sindibád totiž k němu patřil. V životě jsem snad nikdy nic tak nemilovala. Někdy si jen tak z nostalgie pustím na youtube úvodní znělku, Každý měl v dětském věku nějakého svého hrdinu, u mě jim byl právě Sindibád. To velké hodnocení dávám právě z té nostalgie, věřím, že dneska už by se všichni seriálu jen smáli. ()

Davies182

Rozhodně jsem nečekal, že to dopadne tak "dobře". Seriál filmové předloze ostudu kupodivu neudělal, herci byli sympatičtí, držel jsem jim palce a hodně mě to bavilo. ()

Shakers

Ďalší seriál na ktorom sa fičical ešte keď som bol malý.Vtedy to bola pecka, no teraz je to už len starý seriál na, ktorý si spomenie málokto. 60% - 3* ()

DaliX

Naozaj výborný seriál (ak nie aj môj najobľúbenejší) môjho detstva, ktorému nemôže konkurovať ani Herkules s Kevinom Sorbom a ani Xena. Skrátka je to super seriál, ktorý som si musel stiahnuť a zaspomínať si na zlaté detské časy. Aj keď vizuálne efekty sú slabšie ale dejová zápletka je výborná zvládnutá na jednotku, aj herecké výkony sú celkom slušné o hereckom obsadení ani nehovoriac, hlavný hrdina má tú správnu charizmu, nadhľad a naozaj vtipné hlášky a taktiež oproti iným podobným filmovým seriálom, používa k zdolaniu svojich prekážok hlavne inteligenciu a nie len hrubú silu, takže je to skvelé a hlavne nelineárne ako napr. Herkules. Taktiež zbytok posádky tvorí super zostavu, hlavne Sindibádov brat Doubar, spoločník Rongar, vynálezca Firouz a sexy Maeve. Skrátka dokonalá kombinácia a taktiež milá, pôvabná ale diabolská Rumina ktorá naším hrdinom pripraví nemalé prekvapenia. Skrátka 5 hviezdičiek si spravodlivo zaslúži aj kvôli tomu, že sa mi nostalgicky páči dodnes. A nakoniec som zabudol pripomenúť naozaj nádhernú úvodnú hudbu, ktorá tomu seriálu dáva naozaj neuveriteľné čaro. ()

Stegr

90% - Něco podobného jako Hercules. Jednoduše řečeno hrdina, který mě v dětství hodně inspiroval... ()

Ant

Tak na tenhle seriál jsem málem zapomněla. Ale tenkrát to byla vážně bomba. Lepší než všelijaký Herkules a Xena dohromady. Ale jak slyším tu znělku, jsem hned zpátky o deset let. ()

JohnRambo

Tak toto je bezkonkurenčne môj najoblubenejší seriál z detských čias. Hltal som jeden diel za druhým s červenou šatkou na hlave :) ()