poster

Rychle a zběsile

 • USA

  The Fast and the Furious

 • Německo

  Fast & Furious

 • Německo

  The Fast and the Furious

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo

 • Austrálie

  The Fast and the Furious

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2001, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  **

  Nemám v garáži vytuněného Golfa jako dárek rodičů k maturitě, nejezdím na letištní tunning srazy sbalit nějakou kočku pod zákonem na vyleštěnou stodvacítku se spoilerem, přítlačným křídlem a výfukem o průměru krbové roury a je mi upřímně jedno, jestli Vin jezdí na Diesel, Natural nebo dusík. Přiznávám, že tyto drobné nuance mohly mé hodnocení nepatrně ovlivnit, přesto si myslím, že hlavním problémem je s názvem filmu se shodující přístup k práci ze strany scénáristů a režiséra..(9.2.2009)

 • Wacoslav1
  **

  Hmm nuuuuda obcas nejaka honicka konec to jakz takz zachranil ale jinak bida s nouzi musim se priznat ze nepatrim mezi fandy Vin Diesela takze me to ani z hlediska postav moc nebere Rodriguezova pro zmnenu otravna ja nevim proste takovej divnej film jmenuje se to rychle a zbesile ale spis by se hodilo prejmenovat na nudne a otravne(18.3.2013)

 • Tyler
  ***

  Tak tohle je průměr průměrů...Tenhle film je tak cool, až je to místy trapné a nepříjemné. Auta jsou parádní, to co se s nimi předvádí už tolik ne, příběh je samozřejmě jednoduchý jako facka, aby se v něm nikdo neztratil a režie opravdu svižná...Herci, až na čestnou výjimku Vina Diesela, odhodili herecké umění u vizážistů a soustředili se především na to, aby před kamerou vypadali drsně, in a prostě dobře. Musí se ale nechat, že jim to docela jde...(22.6.2005)

 • Dudek
  ****

  Jeden den a v něm dvakrát spojení herce Vina Diesela a režiséra Roba Cohena, které k mé převeliké spokojenosti v obou případech dopadlo dokonale. Rychle a zběsile je perfektní, na snímek podobného ražení disponuje poměrně kvalitním scénářem a hlavně skvělým příběhem (!), což je skoro ojedinělá záležitost. Nejzajímavějším faktem je, jak zcela správně podotknuli na filmwebu, že tenhle snímek není o autech, ale spíše o lidech a jejich vztahu k nim. Mimo vozidel tu také máme partičku lidí, která jakoby vypadla z módních katalogů, skvělé hlášky a hlavně situace, které do života opravdu patří. Prostě a jednoduše Rychle a zběsile je snímek o životě drsňáků podaný úžasným způsobem, který musí oslovit snad každého 'ˇběžného diváka''. [TOP 19/15 55%](21.10.2006)

 • castor
  ****

  Jezdci pohledem oťukávali nablýskané bouráky svých soupeřů, holky v minisukních se pohupovaly, testosteron byl na maximum a plynové pedály dostávaly zabrat. Tehdy to byla pecka, o které se hodně mluvilo, a asi málokdo čekal, že by vzniklo tolik pokračování. Překvapivě i dnes jednička poměrně spolehlivě funguje. Na scéně se objevuje respektovaný závodník Vin Diesel i uhlazený blonďák Paul Walker, který chce získat jeho respekt, ale hlavně přijít na kloub přepadávání kamionů s drahými náklady. Je totiž polda. Ovšem do téhle rodinné party zapadne tak silně, že bude nakonec docela těžké vytáhnout odznak. Výsledkem je nenáročná podívaná se svižným tempem a dynamickými songy. Nechybí několik laciných gest a patosových přešlapů, ale to k tomu už tak nějak patří. Auta jsou tu za sexuální objekty, z Diesela stříká charisma a akce je velmi solidně natočená. Co chtít víc? Nadhodnocené čtyři hvězdy.(26.9.2018)

 • - Natáčení probíhalo v kalifornském Malibu, Los Angeles a Beverly Hills. Natáčelo se od 31. července do 21. října 2000. (Cheeker)

 • - V úvodním souboji jede Dominic (Vin Diesel) v Mazdě RX7 s Wankelovým motorem a Brian (Paul Walker) v Mitsubishi Eclipse. (lskala)

 • - Ve filmu se objevilo více než 60 japonských aut. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace