Mesto Los Angeles je osídlené komunitou upírov ovládanou grófom Drakulom (Robert Pastorelli). Ten je najradšej, keď o ich komunite nikto nič nevie, a preto sa mu nepáči, že v uliciach vyčíňa upírka Nico (Natasha Gregson Wagner) a zabíja ľudí otvorene na verejnosti. Bojí sa, že to vyvolá reakciu a ľudia ich začnú loviť, preto rozhodne, že sa jej treba zbaviť. Upír Dallas (Casper Van Dien) sa ju však rozhodne ochrániť. Navyše, práve do LA smerujú kroky lovca upírov z Európy, Dr. Fredericka Van Helsinga (Rod Steiger). Toho upíri kedysi pripravili o syna a on prisahal, že sa pomstí a jeho pomsta bude sladká... (beso74)

Jimmi

Zo zaciatku to vyzeralo ako klasicky b-ckovy upirsky horor,ale s prichodom "komanda zabijakov upirov" prisiel aj homor..a celkom som sa bavil.Za minus povazujem nevyrazneho sefa upirov Draculu(lepsia bola jeho "defka"):)) a trochu chaoticky scenar ale celkovo si to tie 3 hviezdy zasluzi. ()

SeBig

Nechápu hodnocení.. padesát odstínů šedé má víc ne? Tak jaktože se vám nelíbilo i tohle pánové a dámy? Vdyť to bylo skoro stejný no ne? ()

drankeryth

Tesil som sa na upirsky film, ale dostalo sa mi do ruk dost slabe dvd, ktore pribehom nestoji ani za rec a prevedenie do filmu bolo slabe a herecke vykony boli na bode mrazu. Vo filme sa bleskli dost znami herci, ale nepodali moc dobry vykon. Film tiez oplyva ako takym humorom, ktory bol v nejakych castiach filmu aj zabavny. Utoky upirov na nevinne obete boli ubohe az zachadzali do trapnosti. Komedialne prvky boli pouzite napriklad v jednej scene, kde sa na jednej upirke vystriedali vsetci cernosi, ktori vtrhli do upirieho brlohu so starym Van Helsingom, aby tu skoncovali s upirmi. Zvysok filmu stal za velky prd a vobec ma nebavil. Co tym filmom chceli dokazat? Podla nich bolo smiesne brusenie upirych zubov? Bol to dost ubohy pokus o zakomponovanie vtipnosti do tohoto filmu. Cerenie upirych zubov bolo tiez trapne a tie cudesne vykriky tej upirej devky, mi fakt liezli na nervy. Uz som len cakal kedy jej dubovy kolik zakliesnia do hrude, aby uz bol od nej pokoj, ale ona mala stale stastie:( Co sa tyka Draculu, tak ten bol asi najtrapnejsi zo vsetkeho, stal sa z neho mafian. Ohh, chudak dracula, co to s nim len urobili tvorcovia filmu? Zasluzil si to, aby dopadol takto nehumannym sposobom?:) Toto je dalsi chaby pokus o vytvorenie dobreho upirieho filmu, preto moj palec ukazuje smerom dole. ()

Campbell

Poměrně slušnej upíří flák. Sice tu chybí v popisu komedie ale upřímě jsem moc nečekal, moderní upíři mě nelákaly a dlouho jsem nad nima ohrnoval nos, ale teď v poslední době jsem koukal jen na kraviny a tak mě tohle poměrně potěšilo. Příběh je sice blbej a nedával moc smysl, hlavně když se hlavní upír zamiluje do jedný upírky a pak jí začne trápit. Postavy byly kreténský hlavně parta černých gangsterů, hlavně nechápu proč když zabíjí upíry znásilní upírku. Nedávalo to smysl a bylo to blbé. Naštěstí zbytek filmu je povedených, humor mi sem tam sednul, herci byly zábavní hlavně Dien byl parádní. Bohužel legenda Steiger který tu hraje Van Helsinga tu hraje tak trochu vola a nesedlo mi to k němu. Krve je celkem dost a i masky ujdou. Není to sice pro každého a hodnocení by šlo u mě možná níž ale jak jsem řekl poslední dobou jsem viděl spíše sračky takže tahle sračka mi sedla :-) ()