• Lima
  ***

  Cinemaggedon stuff. ___ Dnes již polozapomenutá žánrovka s tématem vyloupení kasína. Na tom filmu není nic špatně, ale celé to jede na půl plynu, je to takové zapomenutelné, průměrné. Rozjezd je extra nezajímavý, trvá to vlastně více jak půlhodinu, než si zlodějíčkové vyříkají, že do toho půjdou, plán samotného vykradení není příliš sofistikovaný (v porovnání s drtivou většinou žánrových souputníků), u srdce zahřeje snad jen nezvyklý konec. Člověk si hlavně odnese, že Joan Collins byla zamlada opravdu pěkná ženská, než její kariéra upadla a skončila ve filmech Berta I. Gordona a že Rod Steiger už v 35 letech vypadal na 55 :o) A když už teda ´heist movie´, tak raději sáhněte po ´Dannyho jedenáctce´ ze stejného roku, je o dost zajímavější.(28.7.2016)

 • Houdini

  Oscar 1 nominace: Kostýmy ČB(12.5.2004)

 • vitekpe
  ***

  Neprilis napadita detektivka o vykradeni kasina. Jedine co me zaujalo byla mlada Joan s nohama az na zem... Tancit na doprovod vresticiho jazzoveho saxofonoveho sola bych neumel... :-)(26.5.2013)

 • Joan Collins

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace