Jedná se o sestřihy britského televizního pořadu Da Ali G Show. Sasha Baron Cohen coby Ali G zde provádí rozhovory na témata společnosti, jako například drogy, zbraně, ekonomika, feminismus, a uvádí pár reportáží (velice zajímavá je jedna z pornofestivalu, kde krátce vyzpovídá Jennu Jameson). Celé je prošpikováno jeho hranou naivitou a důvtipem, kterým si z hostů velmi zdařile utahuje. (kubas_zn)

Matty

Myslím, že pár ukázek bude v tomto případě přínosnějších než nějaký vlastní komentář: „Cos we did a fing years ago, wiv dis mouse in dis microwave to do a nuclear test, to see if it could... y'know, survive the nuclear fing and it did survive. lt came out, it was hot, but it was still alive.“ „OK, well, let's talk about this. Twenty years ago, women didn't have the vote but now they is considered equal. Do you think, in twenty years time, animals will 'ave the vote?“ -Has anyone ever been killed by a gun? -Yes. -When? ()

Superpero

Začíná to trochu rozpačitě a moc vtipné to není. Od návštěvy porno festivalu se to ale rozjede a je to ten nekorektní Ali G, jak ho máme rádi. Opět klade na začátek neuvěřitelně tupé otázky, aby se potom vytasil s nějakou fakt promyšlenou. Navíc tam jsou i skeče s Boratem, které jsou punkovější a vtipnější, hlavně díky interakci s lidmi v terénu a ne v talkshow. Pobavil jsem se fakt dobře, ale na geniální sestřih Ali G Innit to nemá. ()

Marius

Buyakasha, mi niggaz ! Celý vytešený som k tomu sadol a čakal "nářez" v štýle Indahouse. Nedočkal som sa. Je to zostrih Aliho show ktorá má dosť kolísavú úroveň, od vážne vtipných momentov ( interview s riaditeľom FB AaaYe, účasť na pornofestivale, spev I believe I can fly) až po dosť trápne - väčšina vtipov s gruzínskym reportérom. Ak máte radi Aliho štýl humoru určite stojí za zhliadnutie. Big up yourself, Respect. ()

H34D

Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a Sacha Baron Cohen po Innit dostává prostor pro více skopič(ov)inek a celou vlastní show. Aiii je sestřihem toho nejlepšího z původní (jsou totiž dvě) britské Ali G Show a dále přináší řadu bonusových a uncensored & uncut scének. Novinkou od Innit je také charakter Borata - geniální postavička - kterou Sacha Baron Cohen dokázal až překapivě precizně odlišit od Aliho G, klobouk dolů před ním, jako hercem... Nejlepší z Aii je "seminář" o zbraních, rozhovor s náčelníkem FBI a Borat učící se společenskému chování. 8/10 ()

Frajer42

Absolutně se mi nelíbilo povídání asi se čtyřmi hosty, kteří se v Aliho show postupně ukázali. Zbytek nemá nejmenší chybičku. Debilní smích v pozadí už jsem se naučil ignorovat. Veškeré rozhovory s ochránci všeho možného byly perfektní stejně tak jako kazašské výlety do ulic. Úplně nejlepší byly rozhovory s extrémními ochránci zvířat. Naprosto smekám před geniálním výběrem otázek, kterými své diskutéry absolutně odzbrojí. Dlouho jsem se u ničeho takhle od srdce nezasmál, takže i přes výše zmíněné nedostatky musím sáhnout po hodnocení nejvyšším. Je to ještě o kus lepší než předcházející výborný film. ()

GigaPudding

No zase jako vždycky, takže se nedá nic moc komentovat, když je to jen takové best of z původní britské ali g show a to dokonce s rozhovory na stejná témata a se stejnými vtipy jako v té americké sérii, ale naštěstí je tu i pár zajímavých věcí jako Ali G na pornofestivalu a při rozhovorech s celebritami a tak. A naneštěstí tu Borat pořád je a Bruno chybí, ale aspoň se to teda vyrovná tím, že tam nebyl snad ani jeden zpruzenej ksicht, co by kazil fórky, protože i ti nejnevtipnější angličani přinejmenším zachovají nějaké dekorum, což z toho udělá taky docela zábavnou věc :). ()

eraserhead666

„Pamatujte, my všichni jsme stejní lidé tam dole. Šaty jsou jen symbol naší odlišnosti.“ V tomhle jsem Sachu Barona Cohena viděl jako první a musím říct, že to je zatím to nejlepší, co jsem z jeho kousků viděl. Ali G je zatím Cohenovo nejlepší alter ego s nímž jsem měl tu čest. Tenhle snímek je sestřih toho nejlepšího a dosud neodvysílaného z jeho show a je to fakt palba. Jeho ujeté a místy až mimo mísu dotazy v rozhovorech s různejma fundovanejma lidma – expert na drogy, návštěva u FBI, rozhovor s kouzelníkem Danielsem, nebo debaty na téma mladistvých, ekologie, drog atd. - mě lámaly v pase. A jeho závěrečný duet s Jarvisem Cockerem nemá chybu. Nejvíc mě dostával tím, jak, ať už jako Ali G nebo jako Borat, dokázal v krátkém vstupu odhalit stupiditu a machismus jak lovců na honu, tak i přebujelou až xenofobní nenávist odpůrců lovů a zabíjení zvířat. Ve filmu jsou i krátké vstupy Borata a tady mě fakt bavily, takhle krátké vstupy Boratovi svědčí a jsou údernější mnohem víc, než jeho celovečerák, kterej byl místy dost nudnej a natahovanej. Takže: RESPEKT! ()

ladko

Lepšie ako väčšina komédií, Aliho rozhovory s kdekým o kdečom dali spoľahlivo zabrať mojej bránici. Ten chlap je proste komediálny boh. Na interview s Ef Bi.........Aiii riaditeľom len tak nezabudnem. Pre tých čo nevideli ani jeden diel z jeho show-ako ja napríklad- je to výborná voľba a zaručená zábava počas celej stopáže. ()

shyster

Výběr z Da Ali G Show je velice podařený. Humor Ali G je mi blízký a několik hlášek je opravdu nezapomenutelných. ()

C0r0ner

Blíž k Bling Bling než k Innit a to zejména díky jako obvykle špičkovému Boratovi a scénami přímo ze studia, kde si Ali dělá prdel z každého, kdo se tam objeví. Takovéto nekorektní věci v dnešní době chybí a snad se někdy vrátí doba, kdy se podobným srandám bude zase dařit. 80% ()

showxman

Ali G si nebere servítky a solí jednu ostrou hlášku za druhou a je mu jedno na čí účet zrovna připadnou. Homosexuálové, ochránci zvířat, náčelník FBI, pornohvězdy to sou jen příklady do koho všeho se ve své show pouští. Výběr z toho nejlepšího nenechá žádnou bránici klidnou! "Respect!" ()

tom.cube

Pokud máte rádi Aliho humor, není co řešit. Obzvláště rozhovory o drogách, v FB (Áááj), porno festival, Borat a další střihy z jeho show jsou velmi vypečené. Jsou tu i slabá místa, ale já se slušně bavil. ()

Fat'Fatal

Prvních 25 minut je to celkem nuda, až potom se ta pravá zábava rozjíždí. Ali G vám zazpívá I believe i can fly, prostřednictvím Borata vás naučí gentlemanskému chování a, co je nejdůležitější, jako první člověk zajistí mírovou dohodu mezi Jižní a Severní Koreou, což se musí samozřejmě oslavit. Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, ale předchozí film, Innit, je o kus lepší. EDIT: Zvyšuju na 4 hvězdičky... Znova jsem na to koukal, a napodruhé a pak ještě napotřetí se mi to líbilo čím dál víc. Jarvis Cocker: Help the aged. Ali G: Help the motherfuckin' aged. Jarvis Cocker: Don't just put them in a home. Ali G: Don't put them in a mo'fo' home. Ali G solo: Me nan is sixty-three, her name be Sheila. She always on the phone, to her motherfuckin' dealer. She rock the ghetto style, she always wear Fila. She still get jiggy, in her boyfriend's three-wheeler. Me nan can't live, on a little pension. She smoke the 'erb, just to ease the tension. She got a leak in a place, I won't mention - the NHS call it water retention! Bim bimmer; who stole me nan's zimmer? Bim bimmer; who stole me nan's zimmer? Bim bimmer; who stole me nan's zimmer? It don't matter now, she's three stone slimmer! // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

junxi91

Přichází za vámi jako Kleopatra! Ali G: Aiii je druhý celovečerní film, sestříhaný ze scének skvělého, ulítlého a nekorektního komika Sashi Barona Cohena. Tentokrát navštíví například ředitelství FB(Aiii), NASA, nebo policejní ředitelství v Londýně a zde se dozvíme něco o tom, které zločiny sleduje FB(Aiii), co jsou to planety a jestli astronauti pijí svou vlastní moč a nebo také to, za kolik se dají pořídit různé šikovné nože a co se dá použít jako obhajoba u soudu. Seznámíme se také poprvé s kazachstánským průvodcem Boratem, který navštíví lov, kde bude obdivovat zabíjení zvířat, dále navštíví protest proti lovu, kde bude říkat to samé, a nebo si nechá změřit nohavice od krejčího, který určitě není teplej. Zavítá také do gentlemanského klubu, kde se pochlubí s tím, jak se s kamarády dívají na videa, kde to dělají muž se ženou a žena to má dole vyholené. Alimu se povede v laboratoři zjistit, jaké účinky má marihuana a jaké množství je legální - půl kila doma je přece OK a u soudu dokážu, že je marihuana součástí mého náboženství tím, že budu mít doma diskografii Boba Marleyho a na stěně jeho plakáty. Největším Aliho triumfem bude bezesporu usmíření Severní a Jižní Koreji, a to ještě pod dohledem jamajské diplomatky. Do svého studia si pozve také spoustu chytrých lidí, například zástupce různých náboženství, kteří na místě složí nějaký ten rap, jímž oslaví svou víru. V podstatě se Ali setkává s chytrými a váženými lidmi, kterých se ptá na banální a stupidní otázky, a tito vážení lidé mu zcela vážně odpovídají. Prostě dávka nekorektnosti, úchyláren, vtipů o sexu, o homosexuálech, propagace marihuany a to vše okořeněno slovy "Wicked" a "Aiii". Po celou dobu jsem se skvěle bavil, stejně jako u prvního Aliho celovečerního sestřihu scének, a proto musím dát plný počet *. Jo a také je tam spousta hudby a tanečních kreací, takže by neškodilo tomuto filmu přidat přivlastek "hudební". Pomáhejte starým! ()