Briana miluje Jennu

• USA Briana Loves Jenna
Pornografický
USA, 2001

Režisér Justin Sterling ukazuje, že porno není už jen bezduché "mlácení do masa". Jenna jako královna svého žanru, zde předvádí super výkon a sekundantka Briana není o nic horši. Zajímavostí je, že tento film se natočil tak trochu jinak. 1. Akce jsou prokládány různými střihy a barevnými změnami, což by asi v důsledku mělo divákovi navodit lepši požitek z akce. 2. Účinkuje zde i režisér v roli terapeuta, který s Jennou komunikuje a nechá si od ní pro radost blafnout mamuta. (ČSFD)

NinadeL

Když to bylo nové, bylo to jako zjevení (konečně byla zúročena promarněná šance z My Playthingu, kde si Briana příliš neužila), a společně s DreamQuestem a Sexy Nurses 3 mohl vizuál blednout maximálně tak vedle legendárního Zazelu. Teprve až později jsem se dostala k Satyrovi a Forever Night... to byla vlna, která se měla šířeji ujmout. Škoda, že po formální stránce to dneska dopadá jako u loňského Silvia Loves Jenna :( ()

Webb

Ve svém žánru se od ostatních liší tím, že působí uměleckým dojmem. Různé prokládání obrázků, barevné filtry, světla atp. Snímek mě ale moc nezaujal. ()

Terva

Taky máte raději dvě ženy než dva muže ? Otázka pro muže. U žen je to určitě obráceně. Film režíroval Jay Grdina pod uměleckým jménem Justin Sterling. ()