Briana miluje Jennu

Briana Loves Jenna

Erotický

USA, 2001

Justin Sterling

Když to bylo nové, bylo to jako zjevení (konečně byla zúročena promarněná šance z My Playthingu, kde si Briana příliš neužila), a společně s DreamQuestem a Sexy Nurses 3 mohl vizuál blednout maximálně tak vedle legendárního Zazelu. Teprve až později jsem se dostala k Satyrovi a Forever Night... to byla vlna, která se měla šířeji ujmout. Škoda, že po formální stránce to dneska dopadá jako u loňského Silvia Loves Jenna :((19.6.2011)

Taky máte raději dvě ženy než dva muže ? Otázka pro muže. U žen je to určitě obráceně. Film režíroval Jay Grdina pod uměleckým jménem Justin Sterling.(1.9.2011)

• Webb

Ve svém žánru se od ostatních liší tím, že působí uměleckým dojmem. Různé prokládání obrázků, barevné filtry, světla atp. Snímek mě ale moc nezaujal.(10.4.2010)

Dvě pěkný ženský!!!! Co víc si člověk může přát!!!!(20.7.2005)

• - Film byl nominovám na cenu časopisu AVN v kategorii nejlepší titul roku 2002. Cenu však získal snímek Islandská horečka. (Terva)

• - Film režíroval Jay Grdina pod pseudonymem Justin Sterling. (Terva)