Kámoš 2

Velká Británie / USA, 1999, 96 min

Sandy Tung

Dale Rosenbloom

Carl Borack

Už nie tak dobré ako jednotka, ale stále pomerne dobrá zábava.(31.12.2017)

• Le_Chuck

Otravný pes + nesympatické deti + streda 9:30 na Nove + kadencia minimálne jednej morality na minútu = peklo pre dospelých. Po 30 minútach som sa prestal trápiť. Naozaj nemusím vidieť všetko. Ani vy. 5%(27.8.2007)

Mám pejsky rád a bígl je krásné plemeno. Film se mi líbil a ke konci filmu jsem byl dokonce dojatý. Upozorňuji však, že jsem neviděl první díl, takže jsem nemohl porovnávat. Ale tenhle film sám o sobě byl koukatelný, měl děj a já byl spokojený. Byla zde i postava záporáka, což se mi taky líbilo. Takže celkově to vidím na průměr, ale rád se kdykoliv na ten film znovu kouknu...(24.2.2008)

Rovněž, knížka(resp. knížky) jsou lepší...(24.5.2006)

• ARI50

Dostáváme další šanci kde se nám nabídne trošku jiný příběh ale pořád na stejné úrovní což nezamrzí když jednička nic nedala a od dvojky jste ani nic nečekaly.(8.9.2018)

Fantasy? :DDD Niekto si tu z nas robi dobry den. Ale spat k filmu. Jednotku som nevidel tak nemam s cim zrovnavat. Kamos 2 je mily rodinny film s priemernym a predvidatelnym scenarom no s prijemnou atmosferou a dojemnym zaverom. Detom sa to pacit bude a dospeli ocenia absenciu infantilnych humornych scen. V ramci zanru solidny film. 65%(27.6.2009)

O druhém díle platí úplně to samé, co o jedničce. Kvalitativně je to sice o něco horší (to jsem poznal už před těmi mnoha lety), ale to mi nezabránilo v tom, abych tenhle film miloval stejně, jako první díl. Nostalgických 80%.(8.10.2018)

• chelsea17

Opravdu nemám rád stupidní, americké, "dojemné" filmy, obzvlášt o psech ...(12.3.2012)

• laserr

Lehl sem si na sedačku a velkým vedrem se mi nechtělo ani přepínat. A tak sem to začal sledovat. Nic sem od toho nečekal, ale velice příjemě mě to překvapilo. Herecké výkony nemastné, neslané a děj předvídatelný až hamba, ale přesto velmi milý a příjemný snímek.(10.7.2006)

Pěkný pohodový rodinný film, který není v ničem nereálný a ještě k tomu se u něj dá zamyslet. A jde to i bez vraždění.(1.3.2014)

Koukám, že Pomova specialita je u rodinných a dětských filmů nedávat jména hlavních hrdinů. To se tu opakuje v řadě filmů. Jména hlavních hrdinů jsou na konci nebo vůbec. Divný přístup(13.12.2015)

• koza3

"Jade, odlož to koště." Tahle hláška mě utvrdila v tom, že jedna hvězda za podzimní listí je tak maximum pro tento rodinný snímek. Dlouhé, nezáživné dramíčko o psovi, který je pojítkem ve vztahu hodného a zlého souseda. Jestli tenhle snímek je součástí trilogie, tak by mě zajímalo o čem jsou další dva díly, ale nemám tolik mozkových buněk, abych to zjišťoval :-)(13.7.2015)