Reklama

Reklama

Kámoš 2

všechny plakáty

Obsahy(1)

Marty Peterson je malý chlapec, který žije v malém a poklidném americkém městečku společně s rodiči a také svým psem Shilohem. Ještě před nedávnem si myslel, že když zachránil psa Shiloha před jeho hrubiánským majitelem, zahořklým alkoholikem Juddem Traversem, jeho potíže s hrubým a nenávistným starcem tím skončily. Ale když Judd začne vyhrožovat, že si svého psa vezme zpět, bojí se Marty, že ztratí nejlepšího přítele, kterého kdy měl. Juddovo hrubé a nevrlé chování se totiž nezmění ani poté, co mu Shiloh zachrání život. Starý muž se odmítá změnit a vylekaný Marty se nakonec odhodlá k zoufalému pokusu. Je přesvědčen, že stejně jako se mu podařilo laskavým přístupem získat přátelství týraného zvířete, dokáže silou laskavosti změnit i starého muže naplněného nenávistí. A s pomocí rodičů se o to pokusí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (11)

freddy 

všechny recenze uživatele

Mám pejsky rád a bígl je krásné plemeno. Film se mi líbil a ke konci filmu jsem byl dokonce dojatý. Upozorňuji však, že jsem neviděl první díl, takže jsem nemohl porovnávat. Ale tenhle film sám o sobě byl koukatelný, měl děj a já byl spokojený. Byla zde i postava záporáka, což se mi taky líbilo. Takže celkově to vidím na průměr, ale rád se kdykoliv na ten film znovu kouknu... ()

koza3 

všechny recenze uživatele

"Jade, odlož to koště." Tahle hláška mě utvrdila v tom, že jedna hvězda za podzimní listí je tak maximum pro tento rodinný snímek. Dlouhé, nezáživné dramíčko o psovi, který je pojítkem ve vztahu hodného a zlého souseda. Jestli tenhle snímek je součástí trilogie, tak by mě zajímalo o čem jsou další dva díly, ale nemám tolik mozkových buněk, abych to zjišťoval :-) ()

Reklama

sidzej 

všechny recenze uživatele

Fantasy? :DDD Niekto si tu z nas robi dobry den. Ale spat k filmu. Jednotku som nevidel tak nemam s cim zrovnavat. Kamos 2 je mily rodinny film s priemernym a predvidatelnym scenarom no s prijemnou atmosferou a dojemnym zaverom. Detom sa to pacit bude a dospeli ocenia absenciu infantilnych humornych scen. V ramci zanru solidny film. 65% ()

Le_Chuck odpad!

všechny recenze uživatele

Otravný pes + nesympatické deti + streda 9:30 na Nove + kadencia minimálne jednej morality na minútu = peklo pre dospelých. Po 30 minútach som sa prestal trápiť. Naozaj nemusím vidieť všetko. Ani vy. 5% ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama