poster

Kámoš 2

 • Velká Británie

  Shiloh 2: Shiloh Season

 • Slovensko

  Kamoš 2

Drama / Rodinný

Velká Británie / USA, 1999, 96 min

Režie:

Sandy Tung

Scénář:

Dale Rosenbloom

Producenti:

Carl Borack
(další profese)
 • freddy
  ***

  Mám pejsky rád a bígl je krásné plemeno. Film se mi líbil a ke konci filmu jsem byl dokonce dojatý. Upozorňuji však, že jsem neviděl první díl, takže jsem nemohl porovnávat. Ale tenhle film sám o sobě byl koukatelný, měl děj a já byl spokojený. Byla zde i postava záporáka, což se mi taky líbilo. Takže celkově to vidím na průměr, ale rád se kdykoliv na ten film znovu kouknu...(24.2.2008)

 • sidzej
  ***

  Fantasy? :DDD Niekto si tu z nas robi dobry den. Ale spat k filmu. Jednotku som nevidel tak nemam s cim zrovnavat. Kamos 2 je mily rodinny film s priemernym a predvidatelnym scenarom no s prijemnou atmosferou a dojemnym zaverom. Detom sa to pacit bude a dospeli ocenia absenciu infantilnych humornych scen. V ramci zanru solidny film. 65%(27.6.2009)

 • koza3
  *

  "Jade, odlož to koště." Tahle hláška mě utvrdila v tom, že jedna hvězda za podzimní listí je tak maximum pro tento rodinný snímek. Dlouhé, nezáživné dramíčko o psovi, který je pojítkem ve vztahu hodného a zlého souseda. Jestli tenhle snímek je součástí trilogie, tak by mě zajímalo o čem jsou další dva díly, ale nemám tolik mozkových buněk, abych to zjišťoval :-)(13.7.2015)

 • Ilicka
  ***

  Rovněž, knížka(resp. knížky) jsou lepší...(24.5.2006)

 • Le_Chuck
  odpad!

  Otravný pes + nesympatické deti + streda 9:30 na Nove + kadencia minimálne jednej morality na minútu = peklo pre dospelých. Po 30 minútach som sa prestal trápiť. Naozaj nemusím vidieť všetko. Ani vy. 5%(27.8.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace