Generátor

• USA Wicked Weapon

Jenna byla moderátorkou počasí, když do ní a jejího přítele (její kameraman) uhodil blesk. Přítel byl na místě mrtvý a z ní se stala superhrdinka potírající zlo a bezpráví se schopností vydávat elektrický proud. Jednoho dne se na scéně objeví Ice, která uloupila krystal, s jehož pomocí se rozhodla zmrazit město. Výměnou za to, že k takovému kroku nepřistoupí, požaduje výkupné. Jenže to Jenna nemůže připustit a proto se ji pokusí najít, jenže při pátrání objevuje značnou korupci a vydírání na vyšších místech. Podaří se jí pokořit zlo? (c.tucker)

movie

Verze s českým dabingem je hodně tragická a komediální záležitost zároveň, ale sám o sobě je tenhle snímek hodně špatný a nevytáhne ho ani dokonalý herecký obsazení. ()

Andersis

Český dabing se tu moc nepředvedl, ale to u Péčka nevadí. První ženská moc mluví druhá je moc zticha, tož dobré vyrovnání. ()

c.tucker

Film sám o sobě je pěkně špatný (a to beru ohledy na to, že je to porno), ale z hlubokého podprůměru ho vytahuje perfektně špatný dabing, který tomu všemu dává úplně jiný rozměr. "Děj" nemá cenu komentovat, je tam šíleně chyb a znovu opakuju, že vím, že je to porno, ale viděl jsem daleko propracovanější pornofilmy, kde se vyvarovali takových tuctových chyb co byli zde. Ani scény s "akcí" nebyli nějak extra nasnímané a o ty by v pornu mělo jít v první řadě. ()

pursulus odpad!

.¬         Jestliže "Ken park" H. Korineho a E. Lachmana používá scény spojení pro prokreslení a umocnění myšlenky příběhu, "Taboo" K. Stevense jich používá účelově pro natočení provokativního pornofilmu, pak pro "Generátor" B. Armstronga je příběh zcela vedlejší. Některé ženské výkony jsou v celku ucházející, ale muži hrají svou úlohu jako by z toho měli prdel. Film je známý patrně pro neobvyklý scénář ze soudku "fantasy", ale jeho úroveň to nad nejspodnější brak nepozvedá. ()

Paity

Naprostá klasika, která ale nevybočuje z průměru. Klasikou ji tak spíše udělal dobrý marketing, protože Wicked Weapon znají všude. ()

Yarwen

Snímek, který u nás vydal City Realex pod názvem Nezdolná zbraň, nabízí plejádu slavných (zejména amerických) pornostar, v čele s Jennou Jameson, nechybí ale ani třeba Jill Kelly, Nici Sterling, Jeanna Fine nebo Sindee Coxx. Bohužel jsou tyto herečky povětšinou na sklonku své pornoherecké kariéry, takže hledači hezkých křivek musejí vzít zavděk francouzskou hvězdou Laurou Sinclaire, která jediná vypadá krásně. Příběh samotný má potenciál, avšak je natočen tak žalostně, že zavání stupiditou a připomíná spíš Kriminálku Miami, než něco duševně zajímavého. Jenna Jameson působí, jakoby její IQ nepřekračovalo dnešní datum, její fanoušci jí to ale nejspíš odpustí. Každopádně celkově výrazně podprůměrné (36%). ()

Jepator

Tři hvězdy za skvělej dabing u kterýho se člověk pobaví, ikdyž to tak původně nebylo zamýšleno. Hlavně v úvodní scéně na policejní stanici - mohla bys... Sakra.. ()