Raymona propustili z vězení. Konečně se mohl svobodně nadechnout a hned začal shánět peníze, aby mohl ujet se svou přítelkyní Addy co nejdál. Když se mu podaří dát dohromady nějákou hotovost nečekaně se na něj nalepí dva bývalí spoluvězni a dělají problémy. Společně vymyslí plán, jak lehce zbohatnout, ale když přijde na věc, všechno se zhroutí. (oficiální text distributora)

Trailer

Shit

Něco ve stylu od soumraku do úsvitu nebo 300 mil na útěku, ale podstatně horší než soumrak a o kousek horší než 3000 mil. Ovšem Kiefer Sutherland je opravdu hodně drsnej, sice ksicht na to moc nemá, ale nechal si narůst vousy, nasadil drsný brejle nageloval vlasy a hned vypadal opoznání drsnějc. JInak mě ale příběh zrovna moc nechytnul, většina scén je dost nudných a konec rádoby stylovej, ale boužel tak moc nepůsobí. Aspoň že střílečky jsou hodně slušný a zásahy kulek do těl dobře udělaný ()

Satan

Kiefer měl vždycky koule a nebýt Jacka Bauera, tahle postava by se určitě víc zaryla do diváckého podvědomí. Jeho Curtis válí ve všech směrech. Polopsychopat, který si rád hodí mincí a zmasakruje každého na potkání, vážně nemá jedinou chybičku a i za kamerou předvádí slušný výkon. Chybou bylo obsazení nevýrazného a prkenného Vincenta Galla. Obecně svou narativní strukturou tuctový snímek, kterých jsou na pultech videopůjčoven desítky, ale za tu akci, dobrý spád a Kiefera musím trošku přimhouřit očičko. ()

eLeR

Som naozaj rada, že som tú záverečnú prestrelku prežila a môžem vám napísať o čom bol tento film. Je to príbeh treťotriednych gangstrov, ktorým sa ich plán hneď na začiatku pokašle, a tak sa zrazu ocitnú na úteku. Najprv pred políciou, a potom sa pridá aj mafia. Nič v tomto filme nebolo originálne a toľko zbytočných mŕtvol vo filme som už dávno nevidela, ale Kiefera to akiste bavilo. Ten dobrého asi nikdy nehral a hrať nebude. A všetky dialógy boli akoby z učebnice podľa poučiek : ja som zlý a aj robím zlé veci, ja som síce zlý, ale nerobím až také zlé veci. ja som dobrý, ale tvárim sa, že robím zlé veci, no a ja som dobrý a skoro som začal robiť zlé veci. Malo to ale fantastickú hudbu, dojímavý spomalený koniec a charizmatického Vincenta. Slabšie tri hviezdy, lebo dve mi ku tomu nepasujú. (Filmová výzva 2015 - MontyBrogan) ()

Bauer

Režijní debut Kiefera Sutherlanda , který se postavil i před kameru a musím říct , že tento film je pro mně naprosto příjemné překvapení!! Samozřejmně není to nijak originální ale pro mně je to opravdu moc dobrý road movie spojený s gangsterkou a navíc celý film je od začátku do konce velmi zábavný.Postava Curtise , hraného Kieferem , je dobrá a skvěle zahraná.Sem tam padne nějaká ta hláška.Je to propracovaný a ja si myslím , že 4* jsou právem zasloužené , protože jsem se fakt moc dobře bavil!! ()

ripo

Kiefer si spravil puzzle z osvedčených sekvencií úpešných filmov - gansterky, road-movie, krimi a thrilleru. Miestami sa obraz na skladačke zobrazoval v jasných farbách, inokedy bol celý rozmazaný .... Jednoducho zopár scén bolo dobrých ( hlavne tých s pištoľou ) avšak keď sa začalo moralizovať a filozofovať, tak som prevracal panenky až ku stropu ... ()