Tenkrát se chodilo do kina na Bardotku! Tenhle byl asi jediný přístupný a jako kluk jsem jej viděl po vystání obrovské fronty v kině....Bylo to o klučinovi, který zbožňoval Brigittu Bardot a psal jí neustále zamilované dopisy. Nakonec se se svým idolem setkal. Jeho otec - Prof. Robert Leaf (asi nejslabší herecký výkon Jamese Stewarta v jeho rozsáhlé kariéře) jej na setkání doprovází a je divou okouzlený...Američané byli BB hodně fascinovaní a studio 20th Century Fox natočilo tento flm. Zajímavé je, že Brigitte Bardot vůbec nebyla uvedená v titulcích filmu ani v reklamních materiálech! Její role byla brána jako cameo. Tehdejší naše Ústřední půjčovna filmů ale na fotosky a plakáty jméno BB uvedla jako hlavní. Já tenkrát v kině netrpělivě čekal, kdy se božská Bardotka objeví. Samozřejmě to bylo až na úplný konec a snad jen na pět minut! Ale stálo to za to!(6.8.2008)