Manželský párik s dcérou našiel po dlhom hľadaní konečne to, čo hľadal: dom ich snov. Realitná maklérka im povie, že je to dom, ktorý sa stal majetkom banky po smrti jeho majiteľa. Manželia neváhajú a hodlajú sa doň čo najrýchlejšie nasťahovať. Na ich zdesenie však v dome čaká nemilé prekvapenie - muž, ktorý tvrdí, že dom patrí jemu a on je stále jeho vlastníkom. Muž sa svojho príbytku nemieni vzdať za nijakú cenu, aj keby to malo niekoho stáť život... (beso74)

drankeryth

Uvodne titulky pisuce Asylum uz vo mne vzbudzovali pohrdanie, ze to bude znova sklamanie, ktore nebude stat za pozretie. Obetoval som tomu cas a skukol to najedenkrat bez prestavky, co u inych filmoch od tejto firmy nehrozilo. Na moje mile prekvapenie to bolo celkom solidne pozretie, ktore malo slusny vyvin deja, aj ked dokopy tam toho moc neukazovali. Film plynul prijemne na moj vkus, co som ani nedufal. Len sa to uberalo takym ukecanejsim smerom, kde to bolo okorenene vhodnymi zaludnostami od vyhodeneho podivina z domu. Obal DVD sa mi paci, ma to svoje thrilerove caro:) ()

Dellamorte

Uspávačka, ktorá preberie len diváka , ktorý nemá vyriešené všetky dostupné káblovky ( aj satelitné záležitosti ). Nepatrí to ani na HBO, snáď na Big Megakino v The Markíze. Opotrebované nič , pri ktorom ľahko zvládneš aj inú, ďaleko dôležitejšiu činnosť. Že real events ? Big deal - to teda nemalo na nudu žiaden vplyv. ()

George Stobbart

Asylum ponúklo pozerateľný thriller podľa reálnej udalosti; o rodinke, ktorá odkúpila bankou uzavretý dom, no keď sa tam pokúsili nasťahovať, narazili na pôvodného majiteľa, ktorý nechcel odísť. O pár dní sa to s pomocou polície vyriešilo, no ex-majiteľ sa rozhodol, že to rodinke len tak neprejde. Škoda, že zväčša iba sedí za počítačom a snaží sa rodinku poštvať proti sebe, namiesto toho, aby zaúradoval nejaký ten nočný teror, čo by trochu zvýšilo napätie a atmosféru, zvlášť keď vyšinutého psychoša stvárňuje sympaťák Jamie Kennedy. ()

Campbell

Překvapivě celkem povedené béčko. Od Asylumu nijak extra nikdy nečekám a těším se jak se u toho zasměju ale přeci jenom u tohohle jsem se sám načapal že sedím a celkem se bavím. Film o looserovy co ho vyhodí z domu a dají ho rodině a to se bejvalýmu majitelovy nelíbí. Ale nečekejte žárný brutal mučení či cokoliv takového. Film jde hezky svou cestou, značně pomalou a spíše se díváme na rodinu jak jí nevědomky terorizuje hlavní hajzl kterýho hraje Kennedy, herec Randyho ve Vřískotu a šílenosti a trapnosti jménem Maska junior. Tady překvapivě hraje celkem dobře a vypadá fakt jak magor. Je to sice obyčejný béčko na který si za chvíli nikdo nevzpomene ale za mě je to celkem obstojné. ()