Vinni-Puch i děň zabot

Winnie the Pooh and a Busy Day

Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní

Sovětský svaz, 1972, 20 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Jevgenij Leonov

Předloze věrná ruská adaptace Medvídka Pú - výtečnou stylizaci negativně vyvažuje typicky ruská slabost pro častušky. To samé platí i pro další dva díly projektu. Třetí díl ke zhlédnutí zde: část 1 -http://www.youtube.com/watch?v=73uIn56G1YE a část 2 - http://www.youtube.com/watch?v=FtVVRuy1T9c(14.11.2009)

Úžasná absurdní tragikomika. Víte jak dostat oslíka z těžké deprese? Zkuste mu k narozeninám dát prasklý balónek. Škoda, že tohohle ruského Medvídka Pú jsou jen tři díly.(1.7.2007)

Kdyby Vinni Puch byl jen smrad zvětralého vína, snad by to i bylo lepší. Ten dementní medvídek mě nikdy nebral, prasátko je tady méně koktavé přitroublo, ale tupé to je stejně jak v knize, sova je podle projevu napůl slepice a tak to zas celé zachraňuje dojemný Ijáček.(15.5.2013)

Do třetice všeho dobrého. V posledním díle se setkáme také s oslíkem Ijáčkem, který slaví narozeniny roněním slz do jezírka. A tak se "Viňi Puch", "Pitačok" a Sova rozhodnou dát mu skvělé dárky, aby ho rozveselili. Jak to ale všechno dopadne... Veliká škoda, že těchto příběhů sovětského medvídka Pú byly natočeny jen tři díly. Já jsem se u nich skvěle bavil a přivítal bych další!(18.1.2012)

„Što slučílos s tvojim chvostom?“ Ani jsem netušil, že tahle taškařice existuje — zajímavé osvěžení. Dlužno ovšem podotknout, že hlavním tahounem byl Íáčkův herecký výkon.(20.6.2011)

Více o filmu: zde.(24.11.2006)

Je piatok a oslík Iáá má strašnú depku... Má totiž narodeniny a ešte nikto mu nedoniesol žiadne darčeky. Ešte k tomu aj stratil chvost... Našťastie je tu Vinni Puch, ktorý spolu s Prasiatkom a Sovou "zachránia" situáciu. Najdlhší diel z trojice krátkych filmov o sovietskej verzii Macka Pú je asi aj najlepší z nich. (Aj keď všetky tri diely sú proste fantastické!)(14.8.2008)