Vinni-Puch idjot v gosti

Sovětský svaz, 1971, 10 min

Fjodor Chitruk

Fjodor Chitruk

Jevgenij Leonov

Příjemné naivní zpracování mé oblíbené kapitoly, až na to, že medvídek Pú se mi tu jeví krajně nesympaticky. Zato prasátko si zaslouží plný počet.(6.10.2009)

Předloze věrná ruská adaptace Medvídka Pú - výtečnou stylizaci negativně vyvažuje typicky ruská slabost pro častušky. To samé platí i pro další dva díly projektu. Druhý díl ke zhlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=qam9JBk5Oig(14.11.2009)

Neméně zábavné pokračování příběhů sovětského medvídka Pú. Ve druhém díle trilogie se „Viňi Puch“ a „Pitačok“ rozhodnou, že zajdou k někomu na návštěvu. A do cesty se jim postaví králíkova nora…(18.1.2012)

Více o filmu: zde.(24.11.2006)

Předloze věrná další vyprávěnka o nablblém medvídkovi, kterého jsem měla už jako dítě chuť upálit i s celým Stokorcovým lesem, jeho obyvateli, polštáři, Krištůfkem Robinem a pro jistotu i s Robinem Hoodem. Vinni-Puch se obžírá a vypadá to, že ubohý králíček v přímém důsledku jeho návštěvy zemře hlady. A pak si ještě provokativně zpívá. Žádám nástup crossoveru, to dnes frčí, sem bych poslala syna lovce medvědů.(3.10.2013)