poster

Pod prahem (studentský film)

 • anglický

  The Sub

Krátkometrážní

Česko, 1999, 24 min

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (2)

 • woody
  ****

  Vyznění je celkově slabší, než jak sliboval začátek, ale i tak se jedná o skvělý počin. Vůbec vám nedojde, že sledujete režijní debut - tak profesionálně ten film vypadá. Správně ujetá atmosféra, připomínající chvílemi až maďarské Revizory. K tomu připočtěte, že tak skvostnou roli nedostal David Vávra nikde jinde. Jakoby z Lynchových filmů vypadl. Do toho ty halucinační scény s Nedělní chvilkou poezie a Štěpánkou a Čertíkem Bertíkem... Doufám, že se mladému režisérovi Martinu Krejčímu povede natočit dlouho odkládaného Suplenta. Talent jistě má, školácké chyby nedělá a nějaké oživení by zatuchlý český rybníček potřeboval (myslím teď trojlístek děsivých debutů Plavky, Crash Road a Chyťte doktora, který v době psaní tohoto komentu přichází do kin)...(24.11.2007)

 • Braddy
  *****

  Doufám,že se neseknu, ale tenhle kraťas uváděla ČT jako "Pod prahem". Je to taková hříčka odehrávající se v pražském metru, kde bloudí jeden mladík a hledá stanici Anděl. Postupně zjišťuje, že celý tento podzemní svět je vlastně řízen někým "shora".(6.4.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace