Reklama

Reklama

Flirtování s katastrofou

  • USA Flirting with Disaster (více)
Trailer

Obsahy(1)

Mel Coplin (Ben Stiller) se vydává hledat své biologické rodiče. Při pátrání po kořenech je doprovázen svou ženou a sexy adopční konzultantkou. Zatímco se potácí od jedné bláznivé situace ke druhé, zjišťuje, že ho půvabná konzultantka svádí - ale flirtuje s ní i jeho vlastní žena! Ve chvíli, kdy najdou Melovy volnomyšlenkářské rodiče, se celá situace naprosto vymkne kontrole. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (41)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Herce tahle komedie nafasovala hodně solidní. To se jí nedá upřít. A zvláštní je na téhle komedii také to, že jak standardní americká komedie má, co se týče kvality, většinou sestupnou tendenci, tak tahle má naopak vzestupnou tendenci. Na začátku je to s ní hrozná nuda, ale jakmile se v půlce filmu objeví táta Alan Alda, nabývá dialogový humor na parádní kadenci. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Jebal jak vystřižený - akorát, že neseznamuje snoubenku s rodiči, protože je teprve hledá a vězte, že fotr-chemik A.Alda je pěkný lotr.. Na dobu vzniku poměrně otevřená komedie o krizi identity a následném poznání, že některé kořeny je lepší nechat v zemi. Pár zábavných momentů (hašteření adoptivních rodičů, homocajt Jenkins), jinak spíše Russellovy problémy s jejich načasováním, konec šumící do ztracena a neodbytný pocit, že z tohoto flirtu mohlo být něco víc. Stiller s kalhotami vytaženými do výše podpaží vzbuzoval soucit.. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Mám rád herca Bena Stillera. Zreje ako víno. Čím je starší, tým sa mi zdá byť lepší. V roku 1996, keď natočil film "Flirtovanie s katastrofou", to však ešte nebolo celkom košer. Komédia o tom ako sa snaží nájsť svojich biologických rodičov, pričom precestuje pol Ameriky a zažije množstvo nepredvídateľných situácií, ma moc nepobavila. Poslednú pol hodinku to trocha ožilo, keď sa na obrazovke začal objavovať Alan Alda. Rozhodne som však očakával od tohto titulu viacej. ** ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Ben Stiller v další z mnoha rolí smolaře a nešiky tentokrát cestuje po USA a hledá svoje biologický rodiče a zažívá nejrůznější absurdní situace. Ale rozhodně to nestojí jenom na Stillerovi. Alan Alda, Lily Tomlin, Richard Jenkins a moh bych vyjmenovat v podstatě všechny herce, který všechny ty bizarní postavičky zahráli perfektně. Kromě trochu pomalejšího rozjezdu a nevýraznýho konce se tomu dá těžko něco vytknout. Překvapuje mě celkem nízký hodnocení. Mně se tahle komedie rozhodně líbila. Humor mi trochu připomínal filmy Woodyho Allena. 80% ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Kdybych mel film k necemu prirovnat, asi to bude Fotr je lotr. Tady to funguje na podobnym principu, akorat, ze Stiller nepoznava rodice snoubenky, ale svoje vlastni. No a aby to byla nejaka sranda, samozrejme nenatrefi na ty spravny hned na poprvy. Takze je to lehce roadmovie, Stiller s Arquette a Leoni jezdi od rodicu k rodicum a film se s pribejvajici stopazi stale vice a vice zamotava, az to vyvrcholi naprosto masakralnim zaverem, obsahujicim vyhulenyho Aldu, hromadu drog, dvojku teplejch poldu, normalni poldy a spoustu dalsich postav a hromadu omylu. Takze na jednu stranu film neni kdovijak perfektni komedie hned od zacatku, az s pribejvajici stopazi, ale ke konci se to rozjede fakt paradne, plus vtipna Leoni, civilne hrajici Stiller a zestarlej ale fajn Alda, takze ty 4* dam. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama