Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Skupina malých chlapců s nadváhou: Nicholas, Cody, Philip, Simms, Josh,, Gerry, Roy a Sam musí strávit léto v odtučňovacím táboře s jménem" Tábor naděje". Zde se jich ujímá Tony Perkis a jeho aerobikový instruktor z Evropy , kteří se snaží přetvořit děti k svému obrazu a udělat jim z letního tábora peklo. Avšak flustrovaní mladí muži po dnech hladovění a ponižování spojí svoje síly a vtipem a šikovností se odplatí hloupým trenérům, kteří jim chtějí znepříjemnit život.... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (31)

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Na tomto filme je zaujímave, že Ben Stiller hrá veľmi podobnú postavu postave tej, ktorú stvárňuje v Dodgeball. Inak k samotnému filmu - pohodová rodinná a celkom vtipná kempová komédia. Pre fanúšikov camp movies je to povinnosť. Ben Stiller je neodolateľný hajzel, na moje prekvapenie aj detskí herci hrajú bravúrne a mnohé nadnesené scény (revolúcia v kempe, skrýše v chatke ...) potešia príjemným hollywoodskym idealizmom. Síce to už po rokoch nie je taká pecka ako kedysi, stále je to dosť zábavný filmík. A song I Want Candy od Bow Wow Wow rulez. ()

Petr.Kocfeld 

všechny recenze uživatele

Komedie,ktera se mi libila v detstvi.Davam ji 50 procent.Ma to sve vtipne okamziky.Ben Stiller je zde dobry.Tento film neni spatny a obcas je i komicky.Na destivy den dobry film.Ben Stiller zde v zaporne roli.Je snad pro vsechny vekove kategorie.Tento snimek potesi i pobavi.Parta tloustiku zde jde na odtucnovaci kuru na tabor.Oddechova komedie. ()

Reklama

salamandrr 

všechny recenze uživatele

No občas jsou zde světlé chvilky zajímavých vtipů, ale všeobecně je to snímek o vyžranejch američanech, který sou hrdý na to, že sou vyžraný a nehodlaj s tim nic dělat ani na odtučňovacím táboře pro tlustoprdy. Finále kdy tuloprdi porazej sportovce je opravdu trapné. Ben Stiller hraje stejnýho dementa jako v zoolanderovi....jediné co těm tlustochům chci říct "Potřebovali by ste prohnat kolem bloku vy sádla!!!!" ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Na komedii si rozhodně nemůžu stěžovat, oproti tomu jaké zde má přímo průměrné hodnocení. Jedna z prvních komediálních rolí Bena Stillera a už tady mi připomíná pošuka jako ve Vybíjený. Děti si s ním dělají co chtějí a kdybych mohl, klidně bych se na tohle podíval znova. Není o co stát, ale člověk se alespoň zasměje. Praštěné to je, dětsky vtipné a celkově natolik střestěné, že to za to rozhodně stojí. Ty tři hvězdičky si tento film určitě zaslouží. I když si nedokázal po celou dobu držet humornou kvalitu, pár scén mě příjemně pobavilo. ()

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

No takhle, ty čtyři hvězdičky jsou asi moc štědrý, ale má to svoje důvody. Ten hlavní je, že je strašně těžký najít komedii, na kterou by se dalo koukat s dětma a bavili se u ní jak ti mladší, tak dospělí. Tudíž nemůže být fekální nebo sexuální nebo násilná, a současně nesmí být dementní nebo infantilní. No, a tohle je vlastně super kompromis. Ben Stiller je tu v dost podobné roli jako později ve Vybíjené (včetně zmínky o dětské obezitě)... Magor. A děti hrajou dobře a neštvaly mě. "Tábor pro tlustý? Vždyť jsi tlustší než já, tak proč tam nejedeš sám?" ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Hedersonville a ve Flat Rocku v Severní Karolíně. (rafix)

Reklama

Reklama