Těžké váhy

Ťažké váhy

Sportovní / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1995, 93 min

• salamandrr

No občas jsou zde světlé chvilky zajímavých vtipů, ale všeobecně je to snímek o vyžranejch američanech, který sou hrdý na to, že sou vyžraný a nehodlaj s tim nic dělat ani na odtučňovacím táboře pro tlustoprdy. Finále kdy tuloprdi porazej sportovce je opravdu trapné. Ben Stiller hraje stejnýho dementa jako v zoolanderovi....jediné co těm tlustochům chci říct "Potřebovali by ste prohnat kolem bloku vy sádla!!!!"(26.1.2008)

Když tak pročítám zdejší kometáře...spousta lidí se bere vážně a neumějí se od srdce zasmát. No já nevím, Stiller je magor,který se tváří téměř vždy stejně,ale zasměju se mu téměř pokaždé...komedie pro děti i pro dospělé,kde díky bohu není žádná hluboká pointa,jelikož by to i vzhledem k žánru bylo vcelku zbytečné. Supa,když to tlouštíci roztančí.:)(18.12.2013)

Na komedii si rozhodně nemůžu stěžovat, oproti tomu jaké zde má přímo průměrné hodnocení. Jedna z prvních komediálních rolí Bena Stillera a už tady mi připomíná pošuka jako ve Vybíjený. Děti si s ním dělají co chtějí a kdybych mohl, klidně bych se na tohle podíval znova. Není o co stát, ale člověk se alespoň zasměje. Praštěné to je, dětsky vtipné a celkově natolik střestěné, že to za to rozhodně stojí. Ty tři hvězdičky si tento film určitě zaslouží. I když si nedokázal po celou dobu držet humornou kvalitu, pár scén mě příjemně pobavilo.(24.2.2008)

Na tomto filme je zaujímave, že Ben Stiller hrá veľmi podobnú postavu postave tej, ktorú stvárňuje v Dodgeball. Inak k samotnému filmu - pohodová rodinná a celkom vtipná kempová komédia. Pre fanúšikov camp movies je to povinnosť. Ben Stiller je neodolateľný hajzel, na moje prekvapenie aj detskí herci hrajú bravúrne a mnohé nadnesené scény (revolúcia v kempe, skrýše v chatke ...) potešia príjemným hollywoodskym idealizmom. Síce to už po rokoch nie je taká pecka ako kedysi, stále je to dosť zábavný filmík. A song I Want Candy od Bow Wow Wow rulez.(2.11.2006)

Prvá spoločná spolupráca medzi Stillerom a Brillom. Komédia vhodná na nedeľné doobedie hlavne pre mladšie ročníky, ale musím priznať, že aj mne sa to celkom páčilo. Je to pohodová rodinná zábava o mladých chalanoch, ktorí potrebujú zhodiť kílá čo majú navyše. Ku tomu im má dopomôcť hlavný inštruktor Tony, ktorého stvárni Ben Stiller. Ten sa ale správa ku deťom ako Stalin a tie zažívajú peklo. Potešila prítomnosť Toma McGowan, ktorého som si oblúbil vo Frasierovy.(11.5.2014)

• - Film se natáčel v Hedersonville a ve Flat Rocku v Severní Karolíně. (rafix)