Slavné historky zbojnické

Československo, 1985, 5 h 56 min (Minutáž: 59–60 min)

Režie:

Hynek Bočan

Scénář:

Jiří Melíšek

Miloš Kopecký, Jiří Bartoška, Karel Heřmánek, Ladislav Mrkvička, Jiří Sovák, Josef Kemr, Karel Augusta, František Husák, Václav Sloup, Radoslav Brzobohatý (více)

Epizody(6)

Šestidílný cyklus příběhů o legendárních dobrodruzích a zbojnících, drsné realitě loupežnického života a prostředí společnosti vyděděnců. (hippyman)

Recenze uživatele eexDon k tomuto seriálu (1)

Slavné historky zbojnické (1985)

Für mich - 75%, - /filozoficko - dostihové úvody Miloše mi trochu lezly na nervy, když se to opakovalo, kolísavá úroveň/, + /výpravné a docela propracované, i s detaily, slušná herecká plejáda, historicky uvěřitelné - ten kdo měl bejt špinavej, byl špinavej, ten, kdo neměl umět číst, psát, tak neuměl/, hodnocení - slušný seriál, takový průměrný, stáří je už znát, 1. díl mi nesedl, 2. + 5. díl průměrný, 3. + 4. díl slušný, ikdyž jaksi násilný, 6. díl nejlepší, i přes smutný konec ()

Radoslav Brzobohatý: 1932 - 2012

Radoslav Brzobohatý: 1932 - 2012