poster

Yellowstone

 • USA

  Yellowstone

Dokumentární / Krátkometrážní

USA, 1994, 32 min

Režie:

Kieth Merrill

Scénář:

Kieth Merrill

Hudba:

Bill Conti

Hrají:

Medvěd Bart

Producenti:

Kieth Merrill

Kostýmy:

Cathren Warner
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Duotone28
  ****

  Opat jeden z dokumentik z dielne Imax...tentoraz z USA...a konretne berie na musku krasavca menom Yellowstone. Vsetky jeho najkrajsie scenerie parku su tu pekne oboznamene a po poriadku zachytene...pocinajuc samotnou riekou Yellowstone, od ktorej aj ten nazov.....az cez siroke nadherne rozsiahle plosiny, vodopady, typicke horuce pramene a hlavne jeho najobdivovanejsie gejziriky:). Radost pozerat...len opat ma tam zas moc moc srali tí lacny umely komparzisty...ach...inak by bolo hodnotenie urcite vyssie.(22.7.2008)

 • Stanley
  ****

  Nápaditý IMAX dokument představující nejstarší přírodní park světa v celé jeho kráse a neposkvrněnosti. Obsahuje povedené dobové záběry (objevení území dnešního Yellowstonu prvními průzkumníky, založení parku apod.), současný stav parku i seznámení s probíhajícími vědeckými aktivitami. Nemálo prostoru zde dostala hollywoodská zvířecí hvězda medvěd Bart, ač se jedná o medvěda aljašského.(12.1.2006)

 • petrce
  *****

  Velice podařený dokument z dílny IMAX. Takový mix hraného a klasického dokumentu, který velmi výstižně ukazuje historii a vývoj tohoto jednoho z nejkrásnějších přírodních výtvorů světa. Úchvatné záběry krajiny i zvířat spolu s trefnou hudbou v pozadí potěší všechny milovníky přírody, cestovatele a dobrodruhy.(18.10.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace