Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

• Nový Zéland

• Austrálie

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1992, 115 min

Pokračování, které až tolik nezaostává oproti jedničce. V podstatě všechno v bledě modrém. Gagy, Marv, Harry, nástrahy a Kevin opět sám doma ale tentokráte v NY City bez starého pána souseda ale se starou paní v parku. Mě se to líbilo. Opět jedna parádní scéna :D http://www.youtube.com/watch?v=Mv7OfD6Pa5k(2.1.2009)

Pro mě ještě lepší a údernější ve svém humoru, než-li jednička................ moje hodnocení = 9,5 z 10.(25.7.2015)

- ženská s holubama, a opět trapná rodinka + Marvův sestřih vousů:D, lepší gagy při likvidací těch zlodějů(17.7.2006)

Ne až tak dobré jako jednička, ale stále je to nářez, zábava, sranda a všechny ostatní aspekty dobré komedie..(15.9.2008)

Pokračování nepřináší mnoho nového, je o trochu slabší než díl první, ale stále to ještě není taková ptákovina jako ostatní jmenovci, kteří následovali.(3.10.2009)

Absolútna kópia prvého dielu, zmenilo sa iba prostredie. Ale aj tak ma vie zabaviť a to je podstatné.(1.9.2010)

Pořád to funguje na jedničku. Casting herců se moc povedl. 80%.(1.10.2011)

Naprosto totéž co jednička s tím rozdílem, že se příběh odehrává v New Yorku a přibylo několik postav. Jen bohužel pokračování postrádá tu nezaměnitelnou atmosféru jako první díl. Napadá mě teď takové pořekadlo - "Opakovaný vtip není vtipem", takže asi takhle.....(23.12.2011)

Klasika - když vidím Sám doma, hned poté si rovnou pustím Sám Doma 2 :D :D Ale tím u mě tato "série" končí...Nic dalšího v podobě jiného obsazení, ale stejného pojmenování již není ono a ani to vidět nechci, jelikož jednou jsem část viděla a pokud si chcete zkazit náladu a rozvinout diskuzi typu: "To už je něco úplně jiného, hrají tam jiní lidé,..." - tak do toho :) Být v New Yorku a úplně sám a být ještě v nejluxusnějším hotelu - wau :) Pokud jste již něco podobného zažili, tak Vás nic dalšího již nepřekvapí :) Vždy mě pobaví, jak se Kevin snaží zakecat, že tu přece není sám - že mu je tolik a tolik a jestli si jako myslí, že je tu úplně sám, tak... :D Fakt super :) Nechci srovnávat, ale i tak jsou tam skvělé připomínky prvního setkání s Kevinem a i tak je to vtipné a zábavné :)(28.12.2014)

Pro "golfista" - ta blondyna co dava vystavni facky je Leigh Zimmerman. :)(2.1.2018)

O něco roztáhlejší a přepálenější kopie prvního dílu. Na dvě hodinky zabaví, ale kouzlo jedničky to nemá a nikdy mít nebude. (Blu-ray, dabing)(23.12.2018)

Tak bolo by to celkem dobre a vtipne, ale len ked by to melo trochu pribeh a hlavne kdyby byl ten nasilny americky konec trochu vynechal a trochu vic zmenil.. Tahle výchova mi připadá poněkud nevýchovná.. nebo by ste snad chteli dostat cihlou do hlavy od decka ze strechy.. to musi dost lehtat nemyslite?.. ty tri hvezdicky jsou jen za hezkou vanocni atmosferu a par sice ne intelektualnich ale povedenych vtipu...(25.12.2005)

Ukrutně zábavný a v žánru rodinných komedií snad nepřekonaný.(30.5.2007)

Tak musím stejně jako u jedničky, samí lupiči, ale nové scény jak je dostane:-) Jednoduše a stručně rodiné komedie, ve které vám nezůstane bránice v klidu:-)(27.7.2008)

Pokračování na úrovni jedničky, které si nejlépe vychutnáte ve více lidech, co mají dětství již za sebou. To se pak člověk směje i mimo tvůrci plánované scény.(9.9.2008)

Film je o fous horší než první díl, chvílema trochu nudí, ale zase Kevinovo likvidování těch dvou prďolů je delší a brutálnější. To jak Daniel Stern schytá několik cihel do hlavy je tak blbý až je to vtipný a vždycky u toho řvu smíchy. Jinak k tomu můžu říct to samý jako k prvnímu dílu: na tom filmu jsem vyrost takže je to pro mě vánoční klasika.(18.12.2008)

určitě fajn. rozšíření jedničky, rozšíření postav a nové lokace dodávají upgrade jedničky.(2.12.2010)

Je to v lepším prostředí než jednička, má to lepší atmosféru, hlášky a i když je to víceméně z jedničky všechno zkopírované, tentokrát to dotáhli k dokonalosti.(24.12.2010)

Pochopitelně to není jednička, kdy originalita a atmosféra Vánoc doma na člověka sahala a přímo ho tahala za klopu. Dvojka se ale statečně drží a nesnaží se hrát na nic nového. Jde zase o příběh kluka, co se ale tentokrát ztratil v New Yorku. Přesto si dokáže poradit a ještě k tomu lapit dva vykutálené zlodějíčky, kteří už ovšem přitvrdili. Rozhodně důstojné pokračování nejlepší rodinné komedie všech dob.(30.5.2012)

Pro mě dvojka na stejné úrovni jako jednička. Většinou je "PRÝ" další pokračování horší než jednička, ale v tomto případě to není pravda. Stejně jako u návratu do budoucnosti, krotitelích duchů, terminátorů, smrtelného zla a poltergeista. Je to stejně chytlavé, vtipné, napínavé a VÁNOČNÍ! :-) .(29.7.2012)

Pohoda!:) (60%)(25.12.2012)