poster

Kipper (TV seriál)

 • Velká Británie

  Kipper

 • Slovensko

  Kipper

Animovaný / Pohádka

Velká Británie, 1998, 10 min

Scénář:

Dave Ingham

Hrají:

Martin Clunes
 • Hennes
  ***

  Průměrná pohádka o pejskovi, jehož největší kamarádi jsou tygr a prasátko. Pro děti asi poučné hlavně "výchovné" díly s malým prasátkem.(29.11.2010)

 • MikO_NR_1909
  ***

  Obrysy zvierat sú tak nekutočne zlaté, že aj napriek menej prepracovaným animovaným technikám ma to ako malého odmäkčilo a s radosťou dopozeral túto krátkometrážnu seriálovú zábavičku plnú gýča.(26.5.2013)

 • M-arta
  ***

  Mezi milionem ostatních poklidných mírotvorných pohádek pro nejmenší vyčnívá vysoko z řady velepříjemnou jazzově pojatou ležérní muzikou a tím, že postavy mají konečně zas jednou normální hlasy dospělých chlapů, kteří se nepitvoří, nezkoušejí pištět ani se jinak podbízet a přesto zůstávají něžné. Věřím, že už jen tohle působí jako příjemný balzám i na ostatní rodiče malinkých dětí, přestože v příbězích toho není moc, co by zaujalo i dospělé. Pokud čekáte potomka a promýšlíte, co mu tak pořídit do domácí filmotéky, tohle můžu doporučit. (Kipper se v českém překladu jmenuje Ouško a v současnosti je celkem pravidelně k vidění v rámci vysílání "Kouzelné školky".)(24.3.2011)

 • Paity
  *

  Pro malé milovníky psů je to asi ideální. Mě to nijak neoslovilo, ale neviděl jsem reakci svých ratolestí, možná by to vzaly.(23.7.2013)

 • honajz
  *****

  Náš šestiletý Honzík: "Byl jednou jeden domeček, kde bydlel pejsek jménem Kipper. A má přátele, prostě všechno. Nic mu nechybí a je rád. A vždycky se tam něco stane. A vždycky se to napraví."(11.8.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace