Bořek stavitel: Nezapomenutelné Vánoce

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2001, 63 min

Sarah Ball

Jimmy Hibbert

Bořek se prohání na sněžném skútru poblíž Severního pólu, aniž by měl na hlavě svou oblíbenou helmu. Je to trochu podezřelé, ale vysvětlení je jednoduché. Tento adrenalinový jezdec není Bořek, ale jeho dvojče Tom, který se chystá opustit místo věčného sněholedu a strávit vánoce se svým bratrem a jeho ukecanými stavebními stroji. Na můj vkus se v tomhle snímku málo válcuje, ale přítomnost Eltona Johna to celkem vynahrazuje.(29.9.2009)

pro mě ztráta času, ale ten film není určen mně, nýbrž špuntům do 8 let, z toho je třeba vycházet. Mí junioři jsou z tohoto DVD úplně hyn, což mi říká, že to demnce není. Jestli to nadchne camfrňouse ve věku 3 - 6 let, což je cílová skupina, tak to asi musí k něčemu být nebo ne? Za juniory dnes hodnotím podle nejlepšího vědomí a svědomí :-)(17.9.2005)

• Martin_W

Bořka jsem měl už od dětství hodně rád a tak mi nedělalo problém se podívat na film s mým čtyřletým synovcem. Nečekal jsem, že mě film uchvátí, to se ani čekat nedalo, ale myslel jsem, že mě alespoň na hodinku zabaví. Chápu, že film není určen mé věkové skupině, ale celkově se to nelíbilo ani synovci.. Podprůměrný příběh, dlouhá stopáž, zbytečné dějové linky.. 20%(25.12.2011)

• Sašenka165

Myslím, že je to podceňování inteligence našich dětí, nechat je koukat na něco takového.(18.11.2007)

Náš 6letý Honzík: "Byl jednou jeden dvůr a na tom dvoře byly prostředky. Byly Vánoce. Přiletěla jedna kapela, která tam šla cvičit písničku. Julča jela s Rolíkem za nima cvičit písničku. Bořek se snaží, aby za ním přijel brácha. A nakonec přijede. V převleku Santa Klause." Táta dodává: Elton John rulezz!!!(11.8.2009)