poster

Bořek stavitel (TV seriál)

 • Česko

  Bořek stavitel: Připravit, pozor, stavíme!

 • Velká Británie

  Bob the Builder

 • Slovensko

  Staviteľ Bob

 • Slovensko

  Bob staviteľ

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 1999, 26x10 min

 • Omnibus
  **

  Tenhle všeho schopný multiřemeslný kutil mi taky pěkně straší v hlavě. Ale na rozdíl od Ovečky Shaun bych Bořkovi nejradši nakopal krumpáčem a vrazil mu pidlu do zad. A to na nás v Anglii vybafnul i sestavený z kostiček v Legolandu, tomu říkám great-double-bussines ! Takže kardinální otázka zní: Dokážu si TO (včetně imbecilního vlezlého soundtracku) vůbec někdy vygumovat z mojí nešťastné hlavy? Parta: „Dokážeš!“ Jeřáb Luďa: „No, snad...“ :-((((10.12.2012)

 • woo-hoo-hoo
  ****

  Tak a takto to v skutočnosti funguje na každej stavbe! Dodávatelia sú ako najlepší priatelia, ktorí vždy majú to čo potrebuješ, koncoví zákazníci sú všetko kamarádi z ulice čo sa neboja naliať osviežujúcu limonádu a stroje pracujú namiesto robotníkov. Len im semtam ujde nejaké to vulgárne slovíčko ako *** alebo *****.(8.8.2011)

 • kulyk
  **

  Znáte Bořka, všechno zkraví, znáte Bořka, buzolu! Seriál je a priori určen samčí části budoucích plemeniteb. Jedná se o další britský pokus o tramtará svět s lalala problémy. Personifikace kdejakého kusu nářadí by však mohla v budoucnu přinést jisté trable s empatií. Pokud tedy chcete mít ze synka manuála, který si vydělá více, než čtyři doktorandi dohromady a ještě při tom bude pobíhat na čerstvém vzduchu, ideální volba pro vás. Akorát by mohl nenávidět lidi a až nezdravě milovat svůj hoblík.(9.6.2016)

 • Karlos80
  *

  No jóó to je ten malý ale o to více zdatný všeuměl ing. Bořek-Šípek-Stavitel ne? Radost na něho pohledět to je fakt. Jedná se o velice průměrný seriál, ale s celkem zdařilou animací, který je určen převážně těm nejmenším, hrající si ještě z jeřáby a se stavebnicemi typu Lego. Za všechny ty pohyblivé stroje, auta a jeřáby, a také za dispečerku Týnu tak za 1,5/5*. Jako dítě? No nevím nevím jestli by mě to zaujalo, já jsem vyrostl na něčem úplně jiném. Ale budiž...Šípek je Šípek.(2.2.2007)

 • gudaulin
  **

  Nenáročný mainstreamový animovaný seriál pro nejmenší s lehce didaktickým zaměřením, který scénářem i výtvarným provedením nevybočuje z mezí masového produktu určeného pro mezinárodní trh. Protože byl uváděn na ČT, má poměrně slušný dabing. Celkový dojem: 45 %. Když nic jiného, tak se děti aspoň doví, že život není jenom zábava, ale taky práce, a věci se nevytváří samy od sebe.:-)(25.5.2008)