Zkouška dospělosti

William J. Perretti

Kostýmy:

Jana Stern
  • BoredSeal

Opravdu příšerný film (výpravou televizní úrovně), který se snaží nasbírat body v první polovině rodinným dramatem s gay tématikou (která ale urazí svou klišovitostí každého gaye) a v druhé polovině seká jeden zvrat za druhým až k hrůznému čestnému konci, aby pocit divákovy trapnosti eskaloval kamsi do nebes. Tady ozvěnu hororové atmosféry Jeepers Creepers nehledejte.(29.6.2012)

Oficiální text je trochu mimo...Otec přijíždí na chatu po náhodném setkání s jedním ze svých synů, který ho přistihne s jinou ženou. V chatě náhodou nečekán a nezván je i jeho druhý syn- gay.... Drama s 5 lidmi v jedné chatě. Poměrně dost zvratů.(24.7.2007)

Je vidět, že film vznikl na základě divadelní hry (až na úvod a závěr jednota místa a času) a jako komorní drama obstojí. Zkoušku dospělosti v tomhle příběhu skládají vlastně všichni Farradayové - a podle mého v úplně opačném pořadí, než by se zdálo podle data narození. Ke scénáři mám vlastně jen jednu výhradu: jak se Cam dověděl, že Frank neumí plavat? Že by se mu tím chlubil v dopisech z vězení?(21.12.2007)