poster

Druhá nebo první

 • USA

  Stepmom

 • Slovensko

  Druhá alebo prvá

Drama / Komedie

USA, 1998, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  *****

  Velice zajímavý příběh, který vezme za srdce. Sblížení se s macechou a smíření se s maminčinou nemocí. Kdo má kousek srdce v těle, tak ho tenhle film uchvátí. Drama s nádechem komedie jak má být. Pokud nevezmete v potaz, že některé scény jsou příliš uspěchané a některé na víc. Ale jestli jste tak trochu stejný jako já a moje máma, vezmete kapesníčky a popcorn, sednete si, přikryjete dekou a spokojeně koukáte jak se jejich život hroutí a znovu buduje.(2.4.2009)

 • hippyman
  *****

  jedinečný a úchvatný film, který nenechá jedno oko suché. dechberoucí výkon susan sarandon, sympatický a uvěřitelný příběh, který není jen sladkou sentimentální kaší, ale obsahuje i pár dost hořkých kapek... v mých očích prostě fantastický snímek, i když pro někoho to může být jen další prvoplánovej doják. dávám 90% a ať třeba mě vezme čert, já jsem nadmíru spokojenej...(15.10.2009)

 • sackrebleu
  *

  Prečo tá Susan Sarandon v posledných 15-tich rokoch hrá až na malé výnimky v takých sračkách? Celkom ľutujem, že som sa kvôli nej dala zlákať a dala som tomuto filmu šancu - prítomnosť Julky Robertsovie mi mala byť dostatočným varovaním. Každopádne, niečo čo sa tak okato a prvoplánovo snažilo rozplakať chudáka sentimentálneho a rodinne založeného diváka som už dlho nevidela. Inak sa de facto stotožňujem s komentárom od užívateľa dobytek - teda až na to, že som pri pozeraní filmu nevarila. (Čo som teda mohla, pretože by to bol aspoň produktívne strávený čas.)(29.12.2013)

 • Streeper
  ****

  Opět jeden z filmů, který mě neuvěřitelně dojal a u kterého jsem nedokázala udržet slzy, je to rodinné drama plné sentimentálních scén, ale díky skvělým hereckým výkonům a krásné Julii Roberts a Susan Sarandon film za podívání stojí. I když je tam pár scén, které se mi zdáli příliš zdlouhavé a tím nudné, ale jinak hezký film, který vás chytne za srdce.(1.1.2017)

 • dobytek
  *

  Na film jsem natrefil úplně náhodou v televizi, když jsem zrovna vařil. Sice mě poněkud odrazovala účast Julie Roberts, protože v jejim případě platí, že hraje ve strašnejch sračkách, ale hrál tam taky Ed Harris a Susan Sarandon, takže jsem si řikal, že tomu dám šanci. No měl jsem to radši hned vypnout, protože z toho vylezla akorát stupidní ždímačka na slzy, jakou jsem už hodně dlouho neviděl. Jsem myslel, že budu muset udělat stojku, aby mi natekly všechny slzy zpátky do očí. A nejvíc mě dostalo, když Jena Meloun řiká nějakýmu frikulínovi, že ani neví, jak si má dát lajnu, a Susan Sarandon pak hysterčí, že jí budou volat rodiče všech dětí ze školy, že její dcera mluví sprostě. Hrozná stupidita...(29.11.2013)

 • - Režisérova dcera Eleanor Columbus se ve filmu na chvilku objevila jako holčička na hodině baletu. (HappySmile)

 • - Film byl věnován vzpomínce na Irene Columbus, což byla matka režiséra Chrise Columbuse, která rok před vydáním filmu zemřela na rakovinu podobně jako hlavní postava tohoto filmu. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace