poster

Druhá nebo první

 • USA

  Stepmom

 • Slovensko

  Druhá alebo prvá

Drama / Komedie

USA, 1998, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hippyman
  *****

  jedinečný a úchvatný film, který nenechá jedno oko suché. dechberoucí výkon susan sarandon, sympatický a uvěřitelný příběh, který není jen sladkou sentimentální kaší, ale obsahuje i pár dost hořkých kapek... v mých očích prostě fantastický snímek, i když pro někoho to může být jen další prvoplánovej doják. dávám 90% a ať třeba mě vezme čert, já jsem nadmíru spokojenej...(15.10.2009)

 • Lencha
  ****

  Tohle drama mě vždy zaručeně rozbrečí. Všichni nesnáší Isabel a ve finále, když se provalí, že má Jackie rakovinu, tak nabírá film nový obrátky a Isabel prostě musí zapadnout do rodiny, aby se mohla postarat o děti, až tu Jackie nebude. Scéna, kdy dává Jackie dětem dárky, dceři deku s fotkama a synovi kouzelnickej plášť (pokud se nepletu), ta je hrozně dojemná. Ať je to rodinný a sladký a co já vím ještě, pro mě 4 hvězdy:-)(23.6.2009)

 • Damielka
  ***

  Chris Columbus má asi nějaký mindrák z dětství. Možná mu se s ním jeho matka odmítala mazlit, že skoro ze všech filmů udělá takovou srdceryvnou, sladkobolnou show, u které se cítíte provinile, když vám v ten správný okamžik nevytrysknou slzy. Druhá nebo první je sentimentální a strašně předvídatelný film. Ale když mě přijede navštívit babička, jsem ráda, že jí mám co pustit.(18.1.2006)

 • cross
  **

  Extrémě kýčovitý zaoceánský humus, bez špetky invence a zábavnosti. V Americe to možná lidi žerou, ale pro nás je to jen trapný pohled na takřka neexistující charaktery. Narážím především na postavy, které se často chovají naprosto vůči svému věku i postavení, se škrobenou vypočítavostí žhnoucí z očí! Pardon, ale na tohle neskočím...(22.4.2003)

 • kingik
  ***

  Úspěšný newyorský právník Ed Harris po rozchodu s manželkou Susan Sarandonovou, žije s atraktivní a úspěšnou modní fotografkou Julií Roberts. Jediným problém v jejich vztahu jsou jeho děti, o které se Isabel musí občas postarat, ale i přes její úsilí to moc nezvládá. A Chris Columbus nějak zvláště dobře nezvládá tento film, který působí dost fádně až prázdně, ale oporou jsou mu herci a hlavně Julia Roberts si ukradla celý film pro sebe i když přesvědčivější je Susan Sarandon. 60%(28.2.2009)

 • - Režisérova dcera Eleanor Columbus se ve filmu na chvilku objevila jako holčička na hodině baletu. (HappySmile)

 • - Film byl věnován vzpomínce na Irene Columbus, což byla matka režiséra Chrise Columbuse, která rok před vydáním filmu zemřela na rakovinu podobně jako hlavní postava tohoto filmu. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace