Lacike

Je to taká dvojepizóda seriálov typu X-Files alebo Psi Factor o rodinke, ktorá sa zapletie s mimozemšťanmi. Bohužiaľ práve ich stvárnenie je mizerné. V ľudskej podobe sú divní a v prirodzenej smiešni. Dejovo mi to tiež pripadá, že už v dobe vzniku to bolo tak 10 rokov za zenitom a dnes to už pôsobí úplne mimo. Jednu hviezdičku dávam za pár pekných poctivých analógových výbuchov a druhú za môjho obľúbenca Robertsa v normálnej civilnej úlohe a s cool briadkou. 4/10. ()

vegetol.mp

Film, kterej vzniknul na vrcholu popularity Akt X a podle toho taky vypadá. Je to vlastně taková prodloužená epizoda tohohle seriálu, která je docela napínavá, solidně obsazená a má překvapivě akční finále. Jediný, k čemu mám zásadnější výhrady, jsou ty ufoni, který vypadají jako banda děcek v pyžamech, co si na maškarní vyrobila kostýmy emzáků. Naštěstí ve filmu téměř nejsou. ()

Spike23

Pátrání po tomto filmu je po 5 letech u konce. Strašná zoufalost, jediné vodítko, které jsem měl bylo to, že hlavní role byla obsazena někým, kdo celkem připomínal Erica Robertse... Tak nakonec vidíte, jak to dopadlo :D. Je to už pěkná řádka let, co jsem to viděl na tehdy ještě u nás začínající televizní stanici AXN a pokaždé, co to opakovali jsem kvůli všudypřítomnému napětí nebyl schopný vnímat nic jiného, než obrazovku staré tesly nacházející se už někde ve sklepě. Takhle mě UFO tématika snad ještě nikdy nepohltila. ()