Hadí pohledy (TV film)

Drama / Mysteriózní

Česko, 1993, 81 min

Zajímavé téma...Rímského mi stačí jen poslouchat :)(30.9.2011)

Nějak si nevybavuji, že by Pavel Rímský, herec s naprosto nezaměnitelným hlasem, měl někdy hlavní roli jako v tomto hororově psychologicky laděném tv filmu. Námět je velmi dobrý ( možná i na celovečerní film), ale to zpracování alá levné kulisy nedělní chvilky poezie z toho dělají televizní věc k zapomění.(2.9.2018)

Docela zajímavý televizní hororový počin. Adamovské, jak ji moc nemusím, to tu slušelo (nejspíš poprvé a naposled ve všem, co kdy hrála), Rímského taky v něčem kvalitním moc nevídáme... Jen ta hudba byla hrozná, divím se, že je pod něčím takovým podepsán Soukup. A vlastně závěr bych taky udělal jinak. Ale co už.(4.1.2012)

Tato porevoluční televizní hra s „hororovým“ nádechem stála za to, hlavně díky skvělým hereckým výkonům Zlaty Adamovské a Pavla Rímského. Druhý jmenovaný se o to zapříčinil hlavně svým „pohledem smrti“. Samozřejmě ještě musím připomenout Cardu s dlouhým hárem a mladičkou Laurinovou. Jinak příběh je celkem jednoduchý, atmosféra místy skutečně dobrá a lehce nadprůměrné hodnocení si to určitě zaslouží. 60%(17.12.2013)

• mh.mail

20% - Neuvěřitelná nuda od začátku do konce. Hrozná kolovrátková hudba. Musel jsem se nutit, abych to aspoň dokoukal, a stejně jsem u toho podřimoval. Nápad nebyl špatný, ovšem to zpracování. Nevím proč, ale evokovalo mi to jiný televizní počin z té doby - Panelák.(11.9.2011)