Reklama

Reklama

Pat a Mat: Klavír

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1984, 9 min

Režie:

Lubomír Beneš

Obsahy(1)

Pat a Mat sa ako milovníci hudobného umenia rozhodli zaobstarať si klavír. K bytovke si ho priviezli pomocou automobilu, ale ozajstná dilema sa prejaví pri snahe o jeho premiestnenie do bytu. (pravo)

Recenze (31)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Titul "Klavír" je súčasťou československého krátkometrážneho, večerníčkového, animovaného seriálu "Pat a Mat". Je to v poradí dvadsiata šiesta epizóda. Bola natočená v roku 1984. Televíznu premieru mala siedmeho októbra roku 1986. Štahovanie klavíra dopadne katastrofálne. Zostane z neho len akýsi kostrbatý cimbál, znehodnotené torzo. Dvaja popletení, nešikovní majstri Mat a Pat to zase všetko dojebú. Presne tak ako je to u nich zvykom. *** ()

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

Stegr 

všechny recenze uživatele

40% - Pro mě zůstane asi navždy záhadou, proč jsou Pat a Mat tak populární, jak jsou. Podle mého názoru je to naprosto špatný seriál pro děti. Dospělí ať se klidně smějí těm kravinám, co Pat s Matem dělají a vychvalují je až do nebe, ale mít děti před očima takový příklad jak řešit věci? Nepopírám, že se některým absurditám taky zasměju, ale dávat tomu pět hvězdiček? Ne děkuji... ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Hm. Tenhle trám držící plošinu brání klavíru v cestě dovnitř. Co kdybych do něj prostě praštil kladivem...? Opět nadupaný díl... 100% ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Tento díl není tak dokonalý a vtipný, jak se na první pohled může zdát. Jenomže lidé si řeknou: "je to přece Pat s Matem a to se musí líbit", to je myslím chyba. I přesto zůstanou Pat s Matem nepřekonanou legendou, kterou budou pořád vysílat a děti se budou bavit v celé České republice. ()

Džejkop 

všechny recenze uživatele

Můj nejoblíbenější díl této ztřeštěné dvojice rádoby kutilů. Pat a Mat jsou celebrity, jejichž originální a kreativní nápady lze pokládat za inspirací pro všechny domácí kutily na celém světě. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

Decker 

všechny recenze uživatele

Co udelat s klavirem, kterej ne a ne projit dvermi vytahu, oknem proste nicim? Nechte se prekvapit co tihle dva provedou. ()

wosho 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Klavír je super, když se na něj umí, nejprve je ale nutné vyřešit problém s dopravou a na to jsou přece specialisté Pat a Mat. ()

Elgin 

všechny recenze uživatele

Serial hodnotim komplet a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Klavir sa napokon dostane do bytu, ale co z toho ked byt uz nieje v povodnom stave. ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Reklama

Reklama