Werewolf of Washington, The

Komedie / Horor

USA, 1973, 90 min

• MM_Ramone

Komediálny béčkový werewolf-horror o americkom redaktorovi Jackovi Whittierovi. Ten je služobne vyslaný, vo veci ktorá, siaha až ku prezidentovi USA, do Maďarska. Tam ho napadne a pokúše vlkodlak. Po jeho návrate späť do Washingtonu sa začnú, po každom splne, v meste objavovať mŕtvoly s roztrhaným hrdlom. V Bielom Dome je vlkodlak! /// Réžia: Milton Moses Ginsberg **(26.10.2008)

• Campbell

Bohužel ne tak dobré jak jsem čekal, film má parádní atmosféru a pár scén je kurňa napínavejch, ale co ten sarkastickej humor? Ten tam nesedl, vraždy celkem ušly a maska vlkodlaka též, ale celý to působilo až moc blb, navíc posledních 20 minut je do nebe volající kravina. Škoda protože uvodních 15 minut bylo naprosto pparádní a Stockwell je dobrej herec. Ale film se změnil v něco v co jsem doufal že se nezmění.(9.1.2012)

• Karamanlis

Vďaka technickým nedokonalostiam ako je napríklad tieň kameramana v pozadí tesáky ceriacej beštie či lykantropovi, ktorý si pri svojich útokoch dáva poriadne načas a najprv obete k smrti desí úchylným šklebením sa a čudesnými pohybmi, pripomínajúcimi prvky z tanečnej školy pre seniorov je Werewolf of Washington skôr taká menej zábavná guilty pleasure než seriózny horor. Musím však uznať, že vlkodlaka v kvádre som teda ešte nevidel.(25.8.2013)

• corpsy

Komédia? Jasné že áno! Tak nechcene komický vlkodlačí horor som ešte nevidel. Zlatý Waldemar Daninsky. Nuda, ktorá sa filmom plíži je ukrutná a zdolá nejedného fanúšika žánru. Ešte čo to málo pozitívum za atmosféru. Ináč katastrofa.(16.9.2018)

• vitekpe

Mimoradne amaterska zalezitost, slaboucke amaterske triky, cele spis usmevne...pokud na to teda mate naladu.(2.9.2015)