Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Podvodník Leo Garfield a jeho nádherná manželka Lily jsou nejpohodovější pár ve městě. Společně sní o tom, že jednou provždy uniknou ze světa každodenního zločinu. Chtějí s tím skončit a splnit si svůj sen – plavbu na Kubu bez návratu. A tak společně dají dohromady brilantní, dost odvážný plán. Chtějí vtáhnnout do své sítě všechny bezohledné prospěcháře, kteří si samozřejmě chtějí ukousnout z bohatého koláče. Když se největší podvod, do jakého se kdy pustili, začne rozbíhat, musejí se Leo s Lily hodně snažit, aby si udrželi náskok a nepadli do intrik ostatních. Jedním z nich je žralok Troy, jenž má zálusk na Lea kvůli nesplacenému dluhu z hazardu. Další je prostoduchý goliáš zvaný Moose, který hledá svou přítelkyni a požádal Lea o pomoc. A pak je tady Bruno, který je pro Lea něco jako otec, ten se chystá hrát jinou hru podle svých vlastních pravidel. A nezapomeňme na excentrického Julia... Nebezpečná hra začala! Při každém setkání jde o pravdu a lež. Kdo z nich lže? Kdo říká pravdu? Pravdou je, že nikdo z nich nemluví pravdu. Anebo ano? (Cinemax)

(více)

Recenze (5)

Diamant 

všechny recenze uživatele

Film pre dospelých, ktorý originálnym spôsobom chváli najmä intelektuálnu šikovnosť pri odchode z temného zvrhlého sveta mafie... ()

5150 

všechny recenze uživatele

Pokud se chcete příjemně pobavit a nečekáte od tohoto snímku nějaký hluboký zážitek, budete nadmíru spokojeni. Dějovými zvraty napěchovaný filmeček má velmi fajnové obsazení herci druhé garnitury, dobrou hudbu a prostě se mi to líbilo. režie Rob Walker ()

Reklama

Radko 

všechny recenze uživatele

Keď som sa spätne zamyslel nad všetkými tými ojebmi, ktorými sa navzájom "oblažovali" postavy príbehu, došlo mi, že viaceré z nich boli vlastne úplne zbytočné, pretože niekedy naozaj všetci zúčastnení aktéri danej oblbovačky navzájom o podvode vedeli. Otázne je koho teda oblbovali ak nie diváka filmu? No ale čo už. Veď bez týchto dodaných hier by nebol film samotný tak efektný, hravý a pútavý. Ani nie tak plný neprehľadných zvratov, ako píše užívateľ gouryella, ale skôr plný chytrých hier, počítajúcich vopred so správaním protistrany. Vyústenie sa dalo vytušiť a z viacerých narážiek bolo úplne zrejmé. No nevadilo ani toto, pretože takto pútavo prešpekulovaných hračiek nikdy nie je dosť. ()

gouryella 

všechny recenze uživatele

Filmu hodne skodi misty neprehledny dej, ktery v mnoha okamzicich "bavi" opravdu neuveritelnymi zvraty - ze by tak scenarista chtel zakryt svoji nemohoucnost? ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama