poster

Šílenci na táboře

 • USA

  Happy Campers

 • Slovensko

  Leto plné dotykov

Komedie

USA, 2001, 94 min

Režie:

Daniel Waters

Scénář:

Daniel Waters

Kamera:

Elliot Davis

Střih:

Dan Lebental

Scénografie:

Amy Beth Silver

Kostýmy:

Caroline B. Marx
(další profese)
 • P@\/EL
  ***

  Samozřejmě jsem čekal, že to bude pořádna ptákovina, u které se ovšem odreaguju a řádně zasměju. Popravdě jsem byl trochu zklamán. Hlášky zde za moc nestojí a že by to byla vyloženě sranda, se taky říct nedá. Film má alespoň obstojný sexuální náboj, dost to tady mezi hlavními hrdiny jiskří, ale dobře vypointovaných srandovních situací aby člověk pohledal.(4.12.2014)

 • Olík
  **

  Ty dvě hvězdy jsou snad jenom za dočasné nájemníky hereckých karavanů, jinak fakt nevím. Problémem je, že dejme tomu sympatičtí hlavní hrdinové ve schránce našli povolávák na pitomý tábor, kde s pitomím dialogem na rtech ztvárňují pitomé příběhy pitomých rolí..........a pak se mohl Brad Renfro divit, že kariéra šla do kopru.(24.11.2014)

 • eraserhead666
  ***

  Taková letní rozjásaná blbůstka s nečekaně trhlou Dominique Swain, eroticky éterickou bisexuální Jamie King a tradičně ňoumovatým Justinem Longem. Na tenhle tábor byste své děti nikdy neposlali ale určitě byste tam chtěli dělat vedoucí/ho. 2.5*(26.8.2017)

 • Kamca_
  **

  Na tenhle film jsem se dívala jen kvůli Justinu Longovi. Tušila jsem, že dějově to bude nic moc. A taky bylo ... Stupidní a trapné dialogy provází celý film od začátku až do konce. Dala bych i horší hodnocení, ale kvůli hereckému obsazení dám 40%(22.11.2014)

 • bratr_jezek
  *

  Pokus o teenagerskou komedii z tábora. Nebýt slaboduchého scénáře, přílišného množství postav, které hrají dost mizerně a absence humoru, mohlo to dopadnout mnohem lépe. Takto máte občas problém odlišit od sebe příliš mladé praktikanty a podezřele "staré" dětské táborníky. Nesourodá skupina praktikantů stojí za to, v rámci křečovitých pokusů o humor je tu zastoupen rebel, který se zakoukal do naivky a nebere ohled na to, že už léta po něm pálí jeho kamarádka. Po naivce vzdychá i třídní šprt, po šprtovi touží jeden gay a vše různě páruje, popichuje a poučuje dvojice sexuálně zkušená, uchylný mačo a bisexuální nymfa. Když se do toho ze začátku plete ještě militantně fašistický hlavní vedoucí Oberon, přiteplený kuchař, dívka s první menstruací, chlapec učící se "lovu" žen, černošský šprt, náměsíčná magorka, epileptička a obtloustlý autista nesnášející dotek, je na zmatek a trapnost zaděláno.(22.11.2014)