Šílenci na táboře

Scénografie:

Amy Beth Silver

Kostýmy:

Caroline B. Marx

Samozřejmě jsem čekal, že to bude pořádna ptákovina, u které se ovšem odreaguju a řádně zasměju. Popravdě jsem byl trochu zklamán. Hlášky zde za moc nestojí a že by to byla vyloženě sranda, se taky říct nedá. Film má alespoň obstojný sexuální náboj, dost to tady mezi hlavními hrdiny jiskří, ale dobře vypointovaných srandovních situací aby člověk pohledal.(4.12.2014)

• Olík

Ty dvě hvězdy jsou snad jenom za dočasné nájemníky hereckých karavanů, jinak fakt nevím. Problémem je, že dejme tomu sympatičtí hlavní hrdinové ve schránce našli povolávák na pitomý tábor, kde s pitomím dialogem na rtech ztvárňují pitomé příběhy pitomých rolí..........a pak se mohl Brad Renfro divit, že kariéra šla do kopru.(24.11.2014)

Taková letní rozjásaná blbůstka s nečekaně trhlou Dominique Swain, eroticky éterickou bisexuální Jamie King a tradičně ňoumovatým Justinem Longem. Na tenhle tábor byste své děti nikdy neposlali ale určitě byste tam chtěli dělat vedoucí/ho. 2.5*(26.8.2017)

• Kamca_

Na tenhle film jsem se dívala jen kvůli Justinu Longovi. Tušila jsem, že dějově to bude nic moc. A taky bylo ... Stupidní a trapné dialogy provází celý film od začátku až do konce. Dala bych i horší hodnocení, ale kvůli hereckému obsazení dám 40%(22.11.2014)

• bratr_jezek

Pokus o teenagerskou komedii z tábora. Nebýt slaboduchého scénáře, přílišného množství postav, které hrají dost mizerně a absence humoru, mohlo to dopadnout mnohem lépe. Takto máte občas problém odlišit od sebe příliš mladé praktikanty a podezřele "staré" dětské táborníky. Nesourodá skupina praktikantů stojí za to, v rámci křečovitých pokusů o humor je tu zastoupen rebel, který se zakoukal do naivky a nebere ohled na to, že už léta po něm pálí jeho kamarádka. Po naivce vzdychá i třídní šprt, po šprtovi touží jeden gay a vše různě páruje, popichuje a poučuje dvojice sexuálně zkušená, uchylný mačo a bisexuální nymfa. Když se do toho ze začátku plete ještě militantně fašistický hlavní vedoucí Oberon, přiteplený kuchař, dívka s první menstruací, chlapec učící se "lovu" žen, černošský šprt, náměsíčná magorka, epileptička a obtloustlý autista nesnášející dotek, je na zmatek a trapnost zaděláno.(22.11.2014)