Nastala chyba při přehrávání videa.
 • argenson
  ***

  Filmy tohohle typu nesleduju často, takže si netroufám říct, že už to tu x-krát bylo. Mě to bavilo. Dobře napsaný scénář, gradující příběh. A i když Baldwinova role je nechutně záporná, nakonec i on měl svou pravdu, jeho argumenty měly logiku a v některých momentech mě bavil víc než Willisova póza spasitele světa. Hezky zahraná vedlejší role Stacey, náhodně odchycené ženy v knajpě.(19.2.2012)

 • jojinecko
  *

  1,5*/5...Ideálny film do TV, kde všetko šablónovito do seba "akože" zapadá a kde premýšľať sa neopláca. Bruce Willis akoby nezúčastnene odohral svojho "policajta na liekoch", ktorý musí strážiť autistického chlapca. Malý autista sa mu v závere hodil okolo krku- zázrak a krásny emotívny záver..Bŕŕŕ. Je to fádne, nudné, miestami trapné a celkovo vrcholne nezaujímavé. Btw po dlhej dobe som videl film so slovenským dabingom a dlhu dobu neuvidím- katastrofa, najmä to decko čo dabovalo malého Simona bolo "na odstrel"!(2.7.2007)

 • Delfador
  ****

  Docela mě překvapilo když jsem se dozvěděl, že byl Bruce při tomto filmu nominován na Zlatou malinu za nejhoršího herce. Myslím že v tomto filmu hraje celkem dobře, například oproti jeho novějším filmům, kde se tváří nepřetržitě jako Steven Seagal. Celý film na mě zapůsobil příjemně. Není to sice jeden z Wilisových trháků a na konci nečeká zvrat, který by nás přesvědčil, že celý film jsme ani netušili o co jde, ale bylo tu i napětí a pár dobrých akčních scén. Za to bych Willisovi Malinu nedal ani omylem.(28.11.2012)

 • klerik
  ****

  Pre mňa veľmi dobrý triler (aj keď miestami naivný). Kde len Alec Baldwin akosi zaniká. Bruce je v skvelj forme aj keď úvodná scéna ukazovala trochu iným smerom... Ale po ARMAGEDONE vynikajúca reinkarnácia... Suspendovaný policajt, ktorý s pištoľou v ruke ochraňuje malého chlapca... Vitaj späť, Bruce...(6.10.2005)

 • Autogram
  ***

  Tak tie tri hviezdy, hoci slabé, si film zaslúži. Záver je na rozdiel od úvodu už skutočne napínavý, hoci plný klišé o zlých agentoch. Filmový autista je vždy geniálny, o tých obyčajných sa filmy veľmi netočia, ale aj také sa nájdu, lenže v nezávislej tvorbe a asi ťažko sa tam objaví Bruce Willis. Tu síce nezachráni všetkých, ale tých zlých potrestá, o tom nikto nepochyboval už na začiatku.(2.5.2016)

 • - Producenti chtěli do hlavní role získat Nicolase Cage. Ten ale odmítl. (Edgerton)

 • - Bruce Willis získal za roli Jeffriese Zlatou malinu v kategorii nejhorší herec. (Terva)

 • - Tento film se natáčel v Chicagu v USA. (reich)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace