Reklama

Reklama

Akce ninja

  • Švédsko The Ninja Mission (více)
Akční / Drama
Švédsko / Velká Británie, 1984, 96 min

Obsahy(1)

Profesor Markov (Curt Broberg) má k dispozici vynález, který může celý svět zbavit závislosti na klasických zdrojích energie. Převratná technologie slibuje přinést zásadní zvrat v právě vrcholící studené válce, avšak Markov zcela neloajálně nabídne svou ideu západním mocnostem namísto domovskému SSSR. Teď je na komandu ninjů od CIA, aby vědce dopravili v bezpečí do Švédska a zároveň zde ochránili jeho dceru Nadiu (Hanna Pola), jež má KGB posloužit k Markovovu vydírání. (J.Connor)

(více)

Recenze (6)

J.Connor 

všechny recenze uživatele

Konečně jsem ten film našel. Viděl jsem kdysi s CZ dabingem na VHS. A už jako malého caparta žeroucího ninja kusy od Cannonu mi tohle přišlo celkem nejapný. Ninjové ze Švédska operující v SSSR, aby zachránili ruského vynálezce. Pobavila snad jen nákladní loď nesoucí název Kunda. Za objevení téhle perly vděčím http://www.filmovepakarny.cz/archives/2008/08/entry_855.html a chozemu, který na tuhle stránku odkazuje u jiného filmu. Dík. ------------ zakoupena VHS a shlédnuto znovu L.P. 2012, levná akční slátanina, která však disponuje podivnou sleazy atmosférou. ()

Mol 

všechny recenze uživatele

Konečně jsem to tady našel. Tohle jsem viděl jako dítě na VHS a byl jsem z toho uchvácenej, protože jsem miloval ninja serii s Dudikofem. Hodnocení je tedy z pohledu dětských očí. Dnes by to mohlo dopadnou i mnohem hůř. ()

Reklama

Reklama