Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Animovaná muzikálová verze slavného románu Marka Twaina. Pojďme společně prožít dobrodružný příběh přátelství Toma a Hucka u tajemné a mocné řeky Mississippi, nalezeného pokladu a štěstí, co nepotkáte každý den (oficiální text distributora)

Recenze (4)

majo25 

všechny recenze uživatele

Slávny detský román prevedený do animovanej podoby, ktorý sa snaží pridŕžať predlohy, aj keď samozrejme, je prispôsobený cieľovému detskému publiku. A tak nechýbajú rôzne lapajstvá, eskapády a pestrofarebný svet. Nechápem ale, načo tam bola prítomná žaba - je to zbytočnosť. Rovnako ako pre deti nevhodné pusinkovanie medzi malými detmi. Mínusom je aj množstvo speváckych vložiek. Pochváliť možno sympatickú animáciu, ktorá sa síce na Disneyho nechytá, ale aj spolu s postavičkami je príjemná a zábavná. ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Velmi příkladná ukázka vykrádání klasické a hlavně kvalitní literární předlohy zbavená romantiky, poetiky a originality - přežvýkaná do barevné tisíckrát použité podoby infantilních zvířátek s ošacením a lidskými mravy. Výtvarná podoba, použité hudební motivy a animace patří k tomu nejtuctovějšímu, co může dnešní komerční animovaná tvorba v oblasti masové kultury nabídnout. Český dabink navíc výsledek moc nepozvedne. Celkový dojem 25 %. ()

Reklama

Flego 

všechny recenze uživatele

Animovaná rozprávka zo zvieracieho sveta mohla byť zaujímavejšia, keby nebola ladená muzikálovo. Scéna na starom cintoríne bola dobrá, ako celok mám trochu rozpačitý dojem. ()

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Co si budeme namlouvat, už předloha stojí dost za hovno (proto se o ní učí ve škole samozřejmě) a tak nízkorozpočtový animovaný remake nemohl dopadnout dobře. Dopadl dokonce hodně špatně, protože nepřináší jakékoli emoce, nebo cokoli nového a k tomu je to celé dost otravné. Velká bída. 20% ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama