Nevinný Race Darnell byl falešně obviněn z vraždy své manželky a přestože zatvrzele trvá na své nevině, je za tento zločin také odsouzen. Za mřížemi si krátí čas korespondencí, formou nahrávek, se čtyřmi ženami. Jednoho dne však pošle omylem špatnou nahrávku špatné ženě a zanedlouho ji dostane zpět s šokujícím dodatkem, ve kterém mu rozzlobená žena vyhrožuje smrtí. Zanedlouho nato je v překvapivém zvratu svého případu zbaven obvinění a propuštěn na svobodu. Venku však jeho zlý sen nekončí. Právě naopak. Místo svobody jej čeká ještě děsivější noční můra. Smrtící hra krvežíznivé kočky s myší, kde jsou zavražděny dvě ženy a stopa vede přímo k němu. Race je však tentokrát odhodlán nevzdat se osudu a udělat vše proto, aby se opět neocitl za mřížemi. Rozhodne se vypátrat pravdu a s pomocí svého bývalého vězeňského dozorce nejen dokázat svou nevinu, ale také odhalit totožnost vraha dřív, než bude sám dopaden a na základě falešných stop opět odsouzen. (oficiální text distributora)

Lacike

Ten typ filmu, ktorý si pustíte ako podkres pri nejakej inej monotónnej činnosti. Thriller, ktorý sa berie strašne vážne, ale je tak hrozne prekombinovaný a postavy sú vykreslené tak povrchne a ich konanie je nevierohodné, že to je strašná sranda. Ale aspoň je film dosť nepredvídateľný a rozhodne to nie je nuda. Je to proste zábavne zlý film s jednou bývalou hviezdou pre ktorú sa takéto srajdy stali štandardom zbytku jeho kariéry. 4/10. ()

movie

Jojo, Swayze má nejlepší léta za sebou, ale přesto se dokáže ještě nazevlovat do celkem slušné zábavy. Průměrný snímek na televizní večer :) ()

*CARNIFEX*

Najmä vďaka rozuzleniu, pomerne milé prekvapenie. Ono nie, že by sa jednalo o nejaký temný, atmosférický thriller, no Swayze tu ešte ťahá za lepší povraz, pričom nebyť jeho maličkosti, aby si tento snímok nedosahoval ani len úroveň 50%. ()

Snorlax odpad!

Božínku, to zase byla hloupost! Swayze už zde měl svá nejlepší léta za sebou, navíc i dost špatně hraje, leč to se v něčem takovém nelze divit. Jediným světlým bodem je závěrečná komická vložka, v amerických věznicích dorůstají odsouzencům prsty na rukou. ()

vegetol.mp

Nádherný příklad toho, že svět potřebuje i průměrné filmy. Ideální snímek na deštivé sobotní odpoledne, který sice nikdo nenadchne, ale ani neurazí. Řemeslně slušně odvedená zábava, kterou jsem viděl celkem dvakrát a ani na podruhé se nenudil. A Swayze má navíc slušné charisma. ()

Martin741

Nicim vynimocny fryler so Swayzem v hlavnej ulohe - je nespravodlivo obvineny a po prepusteni na slobodu jeho zle sny pokracuju ... slusny film, ale len ako kulisa k niecomu, samo o sebe je to sivy, sedivy priemer . 64 % ()

Juto

Listy od vraha majú veľmi neobvyklý dej. Začína sa to dosť neprehľadne a nezaujímavo, ale vzrušenie sa neustále zvyšuje. 6/10 ()

majo25

Krimi dráma o naháňačke sa za nesprávnym vrahom. Námet nie je ničím originálny, možno iba v tom, že vyvražďovacím maniakom môže byť len žena. Čo je trochu mimo a málo vierohodné, rovnako ako niekoľko nelogických momentov, ako napríklad keď obvinenému na úteku pomáha bachar alebo krivo obvinený spisovateľ začne unikať pred policajtami ako nejaký notorický zločinec. Ale smerom k záveru naberá dej na obrátkach, dostavuje sa aj akcia a záver má fajnový zvrat. Swayze ma však trocha sklamal, ako keby už bol za zenitom a za neho hralo iba jeho hviezdne meno a nie on sám. ()

Sfinkter

Snímek mým oblíbeným 90. filmovým rokům dobrou reklamu nedělá, je opravdu extrémně hloupý a snažil se vézt na vlně oblíbenosti Swayzeho. ()

blackJag

Naivní capinka, která připomíná německé televizní detektivky, ale přitom se snaží o atmosféru TWIN PEAKS. Swayze je si pravděpodobně vědom beznadějnosti celého projektu, protože herecky se naprosto nezapojuje a o jiných hercích potažmo postavách se ani nemá smysl rozepisovat, protože se není kde chytnout. Film neodkládám do odpadního propadliště jedině z důvodů jakési snahy na konci trochu překvapit. 30% ()

Roseinka

Tenhle film jsem měla ráda, když jsem byla malá, protože jsem se u něj hezky bála a z té doby je uříznutí vlastního prstu pro mě nezapomenutelným zážitkem... ()

ranp

Řekl bych, že tenhle film je známější, než by odpovídalo jeho kvalitě. Ale i tak je to poměrně slušný. Patrick Swayze ale uměl zahrát líp než tady, bohužel si však už nikdy v ničem nezahraje. ()

darwin

Velmi slušný thriller na sobotní večer. Jedna z nekonečných variací na téma "není nic horšího než opovržená žena". Swayzeho sice nemusím, ale tady mi vůbec nevadí. ()

peetriss

Dopisy od vraha trpí až příliš slabým a naivním scénářem, ale koukatelný thriller to kupodivu je. Herecký projev Patricka Swayzeho je poněkud dřevnatý. Hodnotím: 50%. ()

Luqi

Viac krát v priebehu filmu som si vravel: "toto som už niekde videl". Aj keď snaha bola vytĺcť z toho prekvapujúci záver, nakoniec aj to už tu bolo a teda celý film je len ďalšia modifikácia príbehu o nespravodlivo odsúdenom čo chytá pravého vraha.......... Ale tento je celkom slušne natočený. Nie je tam nič, čo by vyslovene bilo do očí, ale na druhej strane ani nič, čím by bol výnimočný. ()