Pat a Mat: Kabriolet

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 1993, 9 min

Lubomír Beneš

Ivan Vít

Pat a Mat mají kabriolet asi z papíru, když stačí pouze vyjmout motor a on hned takhle krásně vzletí. Naše nerozlučná dvojka sice tentokrát výjimečně nic nerozbije, či neznehodnotí, ale také výjimečně ani moc nepobaví... Jeden z těch nudnějších dílů. 6/10(12.2.2008)

http://www.youtube.com/watch?v=RGaj7nmoPtk 65% - 3*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

úplnej létající čestmír :) ... 90% ... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=nScUPRdSQNg&feature=related(30.1.2008)

Tihle dva pajduláci vstoupili do legend. A právem - nemají chybu.(6.2.2012)

• WANDRWALL

No jistě. Po změně režimu si i PAT a MAT dovolili trochu luxusu. A tak si vybrali kabriolet. A vyrazili. Ale ani tak pěkné auto na začátku filmečku se nedožilo konce filmečku v původním stavu. tehdy o šrotovném nebyla nikde ani zmínka. Jak jen předešli dobu! O kolik let!(17.6.2010)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Jsou to prostě koumáci. Zároveň je tu k vidění zřejmě nejoriginálnější způsob, jak vybrat místo pro stan... 90%(24.11.2011)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

Tentokrát věrní kamarádi Pat a Mat nic extra nezničí, ale při snaze o výlet si zažijí hodně zábavy a taky strachu o sebe, neboť Pat létá bez padáku a jen díky své odvaze a šikovnosti vše zvládne na výbornou. Jeden z mála dílů, kde známí šikulové nedostojí své pověsti a nic extra nerozbijí. Ba i ten stan jim drží.(14.3.2008)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Všichni je známe, všichni je máme rádi. Prostě kutilové, jak se patří - Pat a Mat.(23.12.2010)

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím(30.10.2009)

Co tihle dva výtečníci vždycky provedou se svým autem je neskutečné. Ani tentokrát ho nebudou šetřit.(3.5.2012)

• duddek

Scénář vyvolává spoustu otázek, jež nikdy nebudou zodpovězeny... Ale tak aspoň že nezmokli, když už se dostali na to zcela náhodné místo a z čistého nebe začalo pršet.(26.4.2010)

Kladivem a multikárou se dá vyřešit všechno(3.12.2011)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(24.8.2009)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

Tenhle díl se mi zrovna tolik nelíbil.(11.3.2009)

<< předchozí 1 2