Pat a Mat: Windsurfing

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 1994, 9 min

Lubomír Beneš

Ivan Vít

Klukům se zachtělo windsurfingu, jenže brzo si budou muset nechat zajít chuť, protože tamější jezero je bez vody a nic s tím nemůže ani jejich extrémní vynalézavost a snaha... "A je to-vská" klasika, která nezklame, ale ani ničím zvlíštním nepřekvapí. 7/10(12.2.2008)

http://www.youtube.com/watch?v=LGfRSb0TSg4&feature=related 60% - 3*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(11.1.2009)

to je ňáký podezřelý, v epizodě Nehoda (1994) hever použít neuměli a tady ve stejném roce jo? >:-) just kiddin... 80%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=zYoJYjoTB-I(3.2.2008)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

• boshke

A je to prostě NEmá jít s dobou, takže už jen Pat-windsurfista mi přišel mimo. K tomu úplně tragický díl, neb napouštět rybník pomocí kbelíků je moc i na tyto dva... 20%(24.12.2011)

Podle mě jedna z nej epizod. Pat s Matem vyrážejí do přírody surfovat. Pak dokonce vymyslí, že vodou ze studně naplní rybník. To by nikoho jiného nenapadlo, než tyto dva kutily.(28.8.2008)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

• CageDepp

Tohle je podle mě jeden z těch nejslabších dílů. Ani nic vtipnýho se tu nedá najít.(18.4.2010)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

Poměrně suchý příběh Pata a Mata, kteří sice zase dělají absurdní věci, ale humor tam jaksi chybí.(15.3.2008)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Asi si kluci nezajezdíte..(22.4.2013)

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím(30.10.2009)

• Paity

Tohle není Pat a Mat jak je chci znát. Co to má jako být windsurfing.... bože, ať přežije česká pohádka.(4.5.2012)

Niektore s nasich konickov sa obcas tazko daju prevadzat, zvlast ked je i priroda sama proti nam. Chcem hodnotit cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky.(3.3.2009)

Pro mě zatím nejslabší díl z cca 50 které jsem zatím viděl.(9.8.2011)

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....?????(24.12.2008)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

• JoSte

Tento díl byl dovršením žlučovitého období Lubomíra Beneše. Když zničeho nic v mžiku přivezou pumpu, s jejíž pomocí vyčerpají z běžného prkna víc vody, než bylo v celé studni... je jasné, že je to opravdu konec. :-)(14.4.2011)

<< předchozí 1 2